Nalan Kurt’a bir ödül gururu daha!

0
61

NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, NLKSOFT markasıyla Gaziantep’e ve bilişim dünyasında bir ödül daha kazandırdı. Yılın İş İnsanı Ödülü’nü alan Nalan Kurt, kadın girişimci olarak kazandığı bu ödülün gurur verici olduğunu söyledi.
Marmara Üniversitesi Kariyer Merkezi ve Gençler İçin İyilik Derneği tarafından düzenlenen “İlham Verenler” etkinliğinde gençler tarafından Nalan Kurt Gaziantep’in önemli bilişim markası NLKSOFT ile ödüle layık görüldü.
Yılın İş İnsanı Ödülü’nü alan NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “NLKSOFT’a değer katan, var eden tüm ekip arkadaşlarım ve iş ortaklarımla bu başarı hepimizin” dedi.
Nalan Kurt, şunları söyledi: “Kadınların girdikleri her ortamda, yaptıkları her işte fark yarattıkları gözden kaçıramayacağımız bir gerçek. Üreten bir toplumun yanı sıra kadınların da aktif olarak üretimde yer aldığı bir toplum, hep gelişmeye ve güçlenmeye devam eder. Biz NLKSOFT olarak, kadınların iş dünyasındaki güçlü varlığını ve liderlik rollerini destekliyoruz. İnanıyoruz ki çeşitlilik, yaratıcılığı artırır ve daha güçlü bir gelecek inşa etmemize yardımcı olur. Kadın girişimcilerin özgün bakış açıları, yenilikçi çözümler üretmede ve iş dünyasına değer katmada kilit bir rol oynuyor. Ben de 17 Yıldır kendi markasını büyüten bir kadın girişimci olarak, Kadın Girişimcilerin toplumda her zaman var olması, üretmesi ve değer katması taraftarıyım. Her zaman söylediğim gibi yaşasın üreten, çalışan Kadınlar! 19 Kasım Dünya Kadın Girişimcilik Günü kutlu olsun.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz