GTO “Dijital Dünyada Bilgi Güvenliği Semineri” düzenliyor

0
125

Gaziantep Ticaret Odası, “Bilgi Güvenliği” konusunda uzmanların katılacağı “Dijital Dünyada Bilgi Güvenliği Semineri” düzenliyor. Seminer, 5 Aralık Salı günü GTO hizmet binasında gerçekleştirilecek.
Teknolojinin gelişimiyle birlikte bilgiye erişim hızı giderek arttı. İstediğimiz hemen hemen her bilgiye hızla ulaşabiliyoruz… Ancak bilgiye bu kadar hızlı erişebiliyorken kendi bilgilerimizin güvende olup olmadığını biliyor muyuz?
Şüphesiz ki hızla gelişen dijital dünyada bilgi güvenliği konusunda büyük sorunlar mevcut! Bilgiye erişim ne kadar önemliyse, bilgi güvenliği de o kadar önemli! Peki siz gündelik işlerinizi yaparken; internet, sosyal medya gibi platformları kullanırken kişisel verilerinizi ne kadar koruyabiliyorsunuz?
Gaziantep Ticaret Odası 42 Nolu Bilişim Teknolojileri Meslek Komitemizin öncülüğünde bu sorulara cevap arıyor, dijital dünyanın en büyük önceliklerinden biri “Bilgi Güvenliği” konusunu birbirinden değerli konuklarla masaya yatırıyor.
Gaziantep Ticaret Odası, “Bilgi Güvenliği” konusunda uzmanların katılacağı “Dijital Dünyada Bilgi Güvenliği Semineri” düzenliyor. Seminer, 5 Aralık Salı günü GTO hizmet binasında gerçekleştirilecek. GTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım ve TOBB Yazılım Meclis Başkanı Ertan Barut’un açılış konuşmasını yapacağı seminere katılım için kayıt yaptırmak gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz