TedX’e Gaziantep’ten davet edilen ilk konuşmacı oldu

0
39

Türkiye’nin ilk TedX platformu olan ve her yıl Taxim Grand Pera sahnesinde gerçekleşen TEDx RESET’e GAGIKAD Yönetim Kurulu başkanı Dr. Beril Özlem Leylek konuşmacı olarak davet edildi .
Kurumsal iletişimin öncülerinden, etkinlik ve içerik tasarımcısı, fikirlerle insanları bir araya getiren, meraklı ve doğru soruları sormayı bilen, Amerika’ya gidip TED’leri seyrettikten sonra TEDx’i Türkiye’ye getiren Ali Üstündağ platformun koordinatörlüğünü yapıyor. TEDx RESET ‘e konuşmacılar bir komisyon tarafından belirleniyor. Önerilen isimler öncelikle tek tek görüşülerek, bu platformda konuşabilecek bir hayat felsefesine sahip mi? başarı hikayeleri gençlere rol model oluşturuyor mu? gibi konular incelendikten sonra karar veriliyor.
Koordinatör Ali Üstündağ, “Bu konuda titizlikle çalışıyoruz, büyük bir ekip ve komisyon görevli , her ayrıntıyı düşünüyoruz. Bu yıl ki konumuz “UMUT”. TEDxReset, Türkiye’deki 13. senesinde 2 Aralık 2023’te Grand Pera’da tarihi Emek Sineması Sahnesi’nde görkemli bir törenle fiziksel olarak gerçekleştirilecektir. TEDxReset sahnesinde anlatılan her bir hikâye kelebek etkisiyle bizleri iyileştirip umut vermeye devam edecek dedi .
Ulusal TEDxReset’e Gaziantep’ten ilk kez konuşmacı olarak davet edilen Dr. Beril Özlem Leylek ise “Zor bir platform, ilk kez bir konuşmam öncesinde heyecanlıyım. 13 senedir Türkiye’nin sayısız iş insanı, siyasetçi ve sanatçısını ağırlamış. Ben tıbbi uluslararası kongrelerde 3 bin kişiye konuşuyorum ama bu çok farklı. Bir konu anlatmıyorsunuz sonuçta, biraz kendi hikayenizi anlatıyorsunuz. Umarım gençlerin cebine, yüreğine bir not koymayı başarırım. Çok özel bir konuşma ve performans sergileyeceğim. Tüm dostlarımızı bu platformu canlı seyretmeye, tarihi Grand Pera Sahnesine 2 Aralık’ta bekliyoruz. O salonda konuşmacı olmak özel bir duygu benim için. Öncelikle Sayın Ali Üstündağ’a çok teşekkür ediyorum beni bu platformda ağırlayacakları için , tüm ekibe çok teşekkür ediyorum, büyük bir emek var zeminde, çok güzel olacak onu UMUT ediyoruz” diye konuştu.
TEDxReset sayfasında Dr Beril Özlem Leylek için şu cümleler yer aldı:
“Dönüştürücü lider, kurucu, yönetici, proje yaratıcısı, medikal estetik uzmanı tıp doktoru, girişimci, ilkleri yapmayı sever, GAGİKAD Başkanı, eğitmen doktor, uluslarası konuşmacı, poliklinik ve akademi sahibi, pozitif ilimci, kadın aktivisti ,takım programlayıcısı, siyasetçi, geri dönüşümcü, ödüllü matematikçi,kalemi iddialı, gerçekçi, Cumhuriyetçi, vatansever, anne, güzelleştirici, yüz sanatkarı ,gezgin, dalgıç, sualtı fotoğrafçısı, kayakçı, cesaretli, korkusuz doğrucu, hedef tahtası, yardımsever, halkçı, mücadeleci, istikrarlı ve hedefe ulaşmadan asla vazgeçmeyen bir ışık koşucusudur.
“Işık İşçisi” konusuyla sahnemizde olacak. “

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz