YRP adayı Nihat Arslan, “Halfeti’de 118 sandıkta 120 avukat görevlendirdik”

0
57

Yeniden Refah Partisi Halfeti Belediye Başkan Adayı Nihat Arslan; sahte kimlikle oy kullanılacağına ilişkin iddialar üzerine Halfeti’de 118 sandıkta 120 avukat görevlendirdiklerini söyledi.

Yeniden Refah Partisi Halfeti Belediye Başkan Adayı Nihat Arslan; 31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kaldığını, Halfetililerin kendilerine yoğun bir teveccüh gösterdiğini, sandıkta kaybedeceğini anlayanların farklı yollara tevessül etmeye başladığını öne sürdü.
Arslan; “Yeniden Refah Partisi ve şahsıma olan yoğun ilgi bazı kesimlerde çok ciddi rahatsızlık yaratmaya başladı. Sandıkta kaybedeceğini anlayanlar perde arkasında çevirdikleri çeşitli oyunlarla seçimi kazanmaya çalışıyor. Bize gelen bilgilere göre çok sayıda sahte kimlik çıkarıldığı, Halfeti’de bulunmayan kişilerin bu sahte kimliklerle oy kullanacağı yönünde. Hiç kimsenin demokrasinin önüne geçmesine, seçmenin iradesini çalmasına müsaade etmeyeceğiz. Halfeti’de hali hazırda bulunan 118 seçim sandığına 120 avukat görevlendirmek suretiyle Halfeti seçmeninin oylarına sahip çıkacağız. Her bir Halfetili vatandaşımızın vermiş olduğu oy bizlere emanettir. Sandık namustur, hiç kimsenin bu demokrasi şölenine gölge düşürmesine izin vermeyeceğiz. Allah’ın izniyle 31 Mart gecesi hep birlikte Yeniden Refah’ın yükselişini, Halfeti’nin yeniden dirilişini kutlayacağız. Hiç kimsenin şüphesi olmasın, sandıklar emin ellerde, vatandaşlarımız rahat olsun” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz