Yıldız Tilbe yazdı, Hilal Altın seslendirdi: Canın İsterse

0
94

Sözleri Yıldız Tilbe’ye ait olan “Canın İsterse”yi seslendiren Hilal Altın müzik dünyasında yeni bir soluk getirdi.

“2016 yılında aramızdan ayrılan usta sanatçı Hüseyin Altın’ın izinden giden ve dilleri pelesenk olan şarkılarıyla dikkatleri üzerine çeken kızı Hilal Altın, müzik dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Söz ve müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan “Canın İsterse” adlı eseri, Hilal Altın’ın yorumuyla dinleyicilerle buluştu.

Bu kez de duygusal bir şarkıyla sevenlerinin karşısına çıkan Altın’ın single çalışması “musicom” imzasını taşıyor, şarkının müzik yönetmenliğini ise Ercan Bal üstlendi. Klip için her detayla bizzat ilgilenen Hilal Altın, eserine büyük bir özen ve güvenle yaklaştığını ifade etti.

Karaköy Andrea’da Enes Bilal taş tarafından çekilen klipin yayınlanmasıyla birlikte, Hilal Altın gördüğü ilgiden oldukça memnun. Sanatçı, klipin çekim sürecinde yaşadığı deneyimlerle ilgili şunları söylüyor, ‘Klipin her aşamasında titizlikle çalıştık ve ortaya gerçekten anlamlı bir iş çıktı. Enes Bilal aş’ın yönetmenliğindeki klip, şarkının duygusal atmosferini mükemmel bir şekilde yansıtıyor.’
Hilal Altın, “Canın İsterse” ile dinleyicilerine duygusal bir müzik ziyafeti sunarken, şarkının başarılı klipiyle de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yıldız Tilbe imzalı şarkının sözleri şöyle:
Canın isterse gel istemezse gelme
Seni bekleyemem olduğum yerde
Canın isterse gül istemezse gülme
Sana ağlayamam aşk için bile
Bu kaçıncı yalan hem bile bile
Gönül senden soğumuş haberin yokmuş
Bu kaçıncı yalan göz göre göre
Gönül senden soğumuş haberin yokmuş
Hadi herkes yoluna
Herkes kendi noktasına
Bir arada olmazdık
Beraber mutlu olamazdık

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz