Ünlü astrologdan korkutan deprem uyarısı

0
140

Ünlü astrolog Michaela Astro sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Türkiye’de 4 ili uyardı. Michaela Astro, geçtiğimiz günlerde Bursa’da yaşanan depremi de önceden haber vererek, dikkatleri üzerine çekmişti.

Deprem tahminleri ile gündeme sık sık gelen astrolog Michaela Astro’dan yeni bir uyarı daha geldi. Michaela Astro yaklaşan Aslan burcu dolunayının bu illerde depremi tetikleyebileceğini söyledi. Michaela Astro, “Yaklaşan aslan dolunayına dikkat” dedi.

Ünlü astrolog 2023 yılında bizlere birçok müjdeli haberin yanında olabilecek tehlikeleri de önceden söylemiş, sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı. Astro’nun geçtiğimiz günlerde Bursa’da yaşanan deprem öncesi de tahminleri doğru çıkmıştı.

Yaklaşan Aslan burcundaki dolunayın da benzer bir afete sebep olabileceğini dile getiren Michaela Astro, yine yer belirterek paylaşımda bulundu.25 Ocak Perşembe günü saat 17.53’te 5 derece Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunayın depremleri tetikleyebileceğini söyleyen Michaela Astro, dört ili birden uyardı. 24-27 Ocak arasına dikkat çeken Michaela Astro, “Elâzığ, İzmir, Malatya ve Bingöl depreme dikkat etmeli” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz