Ünlü astrolog: “Ekrem İmamoğlu kaybedecek” dedi

0
173

Eski ABD Başkanı Donald Trump’ın astroloğu olarak ün yapan Michaela Astro, 31 Mart yerel seçimleri için kehanette bulundu. Astro, İstanbul seçimlerinde zorlanma, problemler ve polemiklerin yaşanacağını iddia ederek, Ekrem İmamoğlu’nu seçimi kaybedeceğini öne sürdü.

Bir dönem podyumların güzel mankeni Michaela Astro, aldığı eğitimlerle çıktığı astroloji yolculuğunda dünya çapında elde ettiği şöhretle yoluna devam ediyor. Donald Trump’a verdiği astrolojik hizmetle adını ülke sınırları dışına taşıyan ve öngörüleriyle her zaman haklı çıkarak dikkatleri toplayan Michaela Astro, Türkiye’de 31 Mart’ta yapılacak seçimleri astrolojik açıdan inceledi.
31 Mart günü için Türkiye’nin ve adayların astrolojik haritalarını ve yıldızların konumlarını incelediğini dile getiren Michaela Astro, hareketli bir seçim yaşarken beklenmedik sonuçlar ortaya çıkacağını iddia etti.

Kendisine iletilen bilgilerin doğru olması halinde işinde yanılmayacağını kaydeden Michaela Astro, “Hatalı öngörümde mutlaka bana verilen bilgi yanlıştır” diye konuştu.
31 Mart 2024 seçim günü güneşin 11 derece sıfır dakika Koç burcunda ilerleyeceğini gezegenlerin çoğunun balık ve koç burcunda toplanacağını ifade eden güzel astrolog, bu gökyüzü haritasının seçim sonrası oluşacak tabloyu etkileyeceğinin altını çiziyor.

ANKARA’DA MANSUR YAVAŞ KAZANACAK
Astro’nun kehanetlerine göre; Antalya belediye seçimlerinde Muhiddin Böcek’in devam edip başarılı olacak ve Hakan Tütüncü bu seçimleri kaybedecek. Astro, “Bursa’da AK Parti’li aday Alinur Aktaş’ı kazanacak ve başarıdan başarıya koşacak” derken, Başkent Ankara’da oluşacak tabloda Mansur Yavaş’ın görevine devam edeceğini söyledi.
İZMİR SEÇİMLERİNDE BÜYÜK SÜRRİZ OLACAK
Seçimlerde asıl büyük sürprizin seçimlerde İzmir’de yaşanacağını öne süren Michaela Astro, AK Parti’nin İzmir adayı Hamza Dağ, İzmir’de büyük başarıya imza atacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde değişim olur mu çok çok emin değilim ama bu ihtimal yüksek” ifadesiyle şaşırttı.
İSTANBUL’DA EKREM İMAMOĞLU KAYBEDECEK
İstanbul’daki seçimlerde zorlanma, problemler ve polemiklerin yaşanacağını ifade eden Michaela Astro, Ekrem İmamoğlu’nun seçimi kaybedeceğini ve Murat Kurum’un seçimden zaferle çıkacağını iddia etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz