atv’de yayınlanan Esra Erol’da programına katılıp eşi Ramazan B.’nin özbakımını yerine getirmediği için bir an önce ondan boşanmak istediğini söyleyen Melahat B.’nin 4 ve 2 yaşlarındaki iki çocuğunun da babasının resmi nikahlı eşi olmadığı ortaya çıktı.

Esra Erol canlı yayınında flaş gelişme! Esra Erol’a eşim banyo yapmıyor diye boşanmak istediğini söyleyen Melahat B. hakkındaki gerçekler Türkiye’nin gündemine oturdu. atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da bir gerçek daha gün yüzüne çıktı. İzleyenleri hayrete düşüren 6 yıllık evli ve 2 çocuk Melahat B., eşini aldattığı geçtiğimiz haftalarda Esra Erol’da ortaya çıkmıştı. Aldatma olayının ardından 2 çocuğuna DNA testi isteyen eşi Ramazan bugün ikinci bir skandalla yüzleşti. İşte stüdyoyu ağlayarak terk eden Ramazan B.’yi şoke eden olay….

Ramazan B.’nin kendi ihtiyaçlarını yerine getirmediğini iddia eden ve bu nedenle ondan boşanmak isteyen Melahat B. Esra Erol programına katılmıştı. 4 ve 2 yaşlarındaki çocuklarına yapılan DNA testi sonucu bütün stüdyoyu şaşkına çevirdi. Canlı yayında Esra Erol’un sonucu açıklamasının ardından gerçekleri öğrenen Ramazan B. Stüdyoyu ağlayarak terk etti. İşte Esra Erol programının canlı yayınında yaşanan son dakika haberinin diğer detayları…

ESRA EROL STÜDYOSU ŞOKE OLDU!

Konya’da yaşayan Ramazan-Melahat B. çifti 6 yıllık evliliklerinde 2 çocuk dünyaya getirdi. Programa başvuran Melahat B. eşinin kendisiyle ve çocuklarla ilgilenmediğini, eve maddi yardımda bulunmadığını ve kötü koktuğunu söyleyerek milyonların gözü önünde kocası Ramazan B.’ye sitem etmişti.

DNA TESTİ YAPILMASINA KARAR VERİLMİŞTİ!

Olayı inceleyen ve her iki çiftle de ayrı ayrı görüşen Esra Erol’da ekibi, olayda bir gariplik olduğunu fark edip anne Melahat B.’nin izniyle 2 yaşındaki çocuğa DNA testi yapılmasına karar verdi.

DNA testi sonucuna göre, Melahat ve Ramazan B.’nin 2 yaşındaki çocuğunun biyolojik babasının Ramazan B. olmadığı tespit edildi.

Öte yandan ikinci çocuğunun babası hakkında da bilgi veren Melahat B., oğlunun biyolojik babasının Konya’da ayakkabı atölyesinde çalışan Mehmet Güneş olduğunu itiraf etti.

DİĞER ÇOCUĞUNA DA TEST YAPILMASINI İSTEDİ

Melahat B.’nin programa geldiğinde eşi Ramazan B.’den boşanıp çocukları için nafaka istediğini ve onlar uğruna her türlü yasal hakları kullanacağını belirtmesi üzerine böyle bir olayın yaşanması izleyenleri hayrete düşürmüştü.

Yaşanan olayın şoku atlatılmadan Melahat B.’nin büyük kızı için yapılan DNA testi de bugün ortaya çıktı.

AĞLAYARAK STÜDYOYU TERK ETTİ

DNA testi sonucuna göre, annesinin adını verdiği ve kendisinden olduğundan hiç şüphe duymadığı 4 yaşındaki büyük çocuğu da resmi nikahlı eşi Ramazan B.’den çıkmadı. İki çocuğun da kendisinden olmadığını öğrenen Ramazan B. skandal gerçeklerle yüzleşerek stüdyoyu gözyaşları arasında terk etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here