Teymur Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı ve Güneydoğu Anadolu Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Teymur sevenlerini üzdü. Geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını kaybeden Mehmet Teymur Asri Mezarlıkta düzenlenen cenaze töreninin ardından gözyaşlarıyla uğurlandı.

Gaziantepli sanayici ve iş adamı Teymur Tekstil sahibi Mehmet Teymur, geçirdiği rahatsızlık sonucu tedavi gördüğü hastanede yaşama tutunamayarak vefat etti. Gaziantep’in sevilen sanayicisi Mehmet Teymur  Gaziantep Asri Mezarlık’ta bulunan Bahattin Nakiboğlu Camiinde sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen cenaze töreninin ardından göz yaşlarıyla sonsuzluğa uğurlandı. Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Adil Konukoğlu, OSB Başkanı Cengiz Şimşek, GTO Meclis Başkanı Mehmet Hilmi Teymur, GSO, GTO, GAİB, OSB, GTB başkan ve yöneticileriyle iş ve sanayi dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı cenaze töreninde hüzün ve göz yaşları hakimdi. 

TİM Başkanı Gülle Mesaj Yayımladı

Mehmet Teymur’un vefat haberinin ardından Türkiye’nin dört bir yanından yayınlanan taziye mesajları dikkat çekerken TİM Başkanı İsmail Gülle’de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Güneydoğu Anadolu Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız, kıymetli iş insanı arkadaşımız Sn. Mehmet Teymur’un vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim, kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum” dedi.

Konukoğlu Üzüntülerini dile getirdi 

Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Adil Konukoğlu ise yayınladığı mesajında “Değerli dostum meslektaşım şehrimizin başarılı iş insanlarından Mehmet Teymur’un vefatından derin üzüntü duydum. Merhuma Yüce Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Ruhu şad, mekanı Cennet olsun” dedi. 

Kileci “Acımız Büyük” dedi. 

GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci ‘de mesajında “Güneydoğu Anadolu Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız, değerli abim ve dostum Mehmet Teymur vefat etmiştir. Acımız çok büyüktür. Başımız sağolsun.Biz seni hep böyle gülerken hatırlayacağız… Mekanın cennet olsun güzel insan…” yorumunda bulundu. Teymur Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı, Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevini başarıyla sürdüren Mehmet Teymur’un pandemi süreci nedeniyle taziyesinin telefonla kabul edileceği de ailesi tarafından duyuruldu. Gaziantep Time ailesi olarak merhum Mehmet Teymur’a Allahtan rahmet, ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here