Süper Lig ekiplerinden Gaziantep Futbol Kulübü’nde bir süredir sakatlığı nedeniyle formadan uzak kalan Abdul Aziz Tetteh, 3 ay daha sahalardan uzak kalacak.
Kırmızı-Siyahlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, ligin 6. haftasında oynanan Göztepe maçında sakatlanarak oyuna devam edemeyen Tetteh, geçtiğimiz gün yurt dışında özel bir hastanede sol ayak diz kıkırdağından başarılı bir operasyon geçirdi.
Açıklamada, şu bilgilere yer verildi:
“Gaziantep Futbol Kulübümüzün, başarılı oyuncularından Aziz Tetteh son olarak ligin 6. haftasında oynanan Göztepe maçında sakatlanarak oyuna devam edememişti. Oyuncumuzun tedavisinin ilk aşaması sağlık ekibimizce gerçekleştirilmiş olup ancak yapılan tetkiklere olumlu cevap alınamamış ve ağrıları geçmemiştir. Futbolcumuza yapılan detaylı araştırma ve sağlık kontrollerin ardından ameliyat edilmesine karar verilmiş olup, geçtiğimiz gün yurt dışında özel bir hastanede sol ayak diz kıkırdağından başarılı bir operasyon geçirmiştir. Oyuncumuz Aziz Tetteh’in, en az 3 ay daha forma giymesi beklenmemektedir. Aziz Tetteh’e geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here