Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, Süper Lig’in 13. haftasında sahalarında Yukatel Denizlispor ile oynayacakları maçı taraftar desteğiyle kazanmak istediklerini söyledi.
Başkan Büyükekşi, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, “Umut ediyorum ki taraftarlarımız Denizlispor karşılaşmasında bizleri yalnız bırakmazlar ve karşılaşma sonunda galibiyet sevincini hep birlikte yaşarız” dedi.
“ANTALYA’DA ALINAN BİR PUANA BİLE ÜZÜLEN BİR TAKIM OLDUK”
Büyükekşi gündeme dair kulüp resmi internet sitesinde açıklamalarda bulundu.
Antalyaspor deplasmanında alınan bir puanın değerinin ilerleyen süreçte daha net anlaşılacağını belirten Büyükekşi, “Galibiyete çok yaklaşmıştık ancak son dakikalarda şanssız bir gol yiyerek sahadan beraberlikle ayrıldık. Takımımızın maç sonundaki beraberliğe üzüntüsü bile gelecek günler adına bizi umutlandırdı. Hedef olarak ilk 10’u belirlemiştik ve takımımız haftayı ilk on sıra içerisinde tamamlamayı başardı. Elbette daha üst sıralara tırmanacağımız konusunda da inancımız tam” diye konuştu.
“GAZİANTEP TEK YÜREK OLACAK”
Büyükekşi, kulübün adından başarılarla söz ettirebilmesi adına tüm Gazianteplilerin el ele vermesi gerektiğini ifade ederek, “Gaziantep Tek Yürek” kampanyasının da çok kısa süre içerisinde hayata geçirileceğini bildirdi.
Futbolun birlik ve beraberlik işi olduğuna dikkati çeken Büyükekşi, şunları kaydetti:
“Bu doğrultuda Gaziantep Futbol Kulübümüzün yaşatılması ve başarılarıyla söz ettirilmesi adına Gaziantep Tek Yürek kampanyamızı da çok kısa zaman içerisinde hayata geçiriyoruz. Taraftarlarımız belirlenen numaralara gönderecekleri SMS’lerle, satın alacakları formalarla ve banka hesaplarımız aracılığıyla kulübümüze destek olabilecekler. Tüm Gazianteplilerin, kendisini Gaziantepli hissedenlerin desteğine yoğun bir şekilde ihtiyacımız var.”
“KAMPANYAMIZ İÇİN YOĞUN MESAİ HARCIYORUZ”
Başkan Büyükekşi, Gaziantep Tek Yürek kampanyası için yönetim kurulu olarak yoğun bir mesai harcadıklarını da ifade etti.
Türkiye’deki bir çok ünlü ismin de bu proje kapsamında beraber çalışacaklarını ifade eden Büyükekşi; “Gaziantep Tek Yürek kampanyamız gerçekten bizim için büyük bir önem arz ediyor. Bu doğrultuda profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde ünlü isimlerinde yer alacağı kampanya tanıtım filmlerimiz yayınlanmaya başlayacak. Bununla birlikte Gaziantep ve İstanbul’da olmak üzere iki ayrı destek gecesi düzenleyeceğiz. Amacımız Gaziantep Futbol Kulübümüzü yaşatmak ve en iyi şekilde gelirler sağlayabilmek. Ama bu doğrultuda en büyük destekçimiz taraftarlarımız olacaktır. Bizleri bu proje kapsamında gönderecekleri SMS’lerle, alacakları formalarla asla yalnız bırakmayacaklarını biliyoruz. Artık bunun zamanı olduğunun farkındayız ve hep birlikte “Gaziantep Tek Yürek, Kırmızı-Siyaha Tam Destek” deme vakti gelmiştir” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here