Şamil Tayyar, seçim sonucu beklentisini açıkladı

0
70

AK Parti Gaziantep 24, 25, ve 26’ncı dönem milletvekili ve eski MKYK üyesi Şamil Tayyar, AK Parti’nin 31 Mart yerel seçimlerinden zaferle çıkacağını ifade ederek, “Olağanüstü bir gelişme olmazsa cumhur ittifakı 10/0 kazanacak gibi gözüküyor. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Fatma Şahin, 30 büyükşehir adayları arasında en yüksek oyla kazanması muhtemel isimlerden biri. Bazı ilçe belediye başkan adaylarımız da ülke genelinde rekor sıralamasına girebilir” dedi.
AK Parti’nin İslahiye ve Nurdağı’ndaki seçim çalışmalarını koordine eden Şamil Tayyar, sosyal medya hesabından çarpıcı bir paylaşımda bulundu.
Sahadaki gözlemlerini aktaran Tayyar, “Son düzlükte… Gaziantep’teki gözlemlerimi paylaşayım. 31 Mart’ta 1’i büyükşehir toplam 10 belediye başkanlığı seçimi var. Cumhur ittifakı 7’sinde AK Parti, 3’ünde MHP amblemiyle tartıda. Son hafta olağanüstü bir gelişme olmazsa cumhur ittifakı 10/0 kazanacak gibi gözüküyor. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Fatma Şahin, 30 büyükşehir adayları arasında en yüksek oyla kazanması muhtemel isimlerden biri. Bazı ilçe belediye başkan adaylarımız da ülke genelinde rekor sıralamasına girebilir. Hadi İnşallah” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz