Şahinbey Belediyesi’nden 15 Temmuz spor etkinlikleri

0
56

Gaziantep’te, Şahinbey Belediyesi FETÖ silahlı terör örgütünün hain kalkışmasının yıl dönümünde 15 Temmuz ruhunu yaşatmak adına spor etkinlikleri düzenledi.
Şahinbey Belediyesi 15 Temmuz hain kalkışmanın yıl dönümünde okçuluk, dart ve futbol turnuvası düzenledi. Okçuluk müsabakasında 5 kategoride 60 sporcu yarışırken, dart turnuvasında, 115 sporcu, Futbol turnuvasında 23 takımdan 368 sporcu mücadele etti. Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile müşterek düzenlenen etkinlikler sonrasında dereceye giren sporculara madalyalar ve çeşitli ödüller verildi.

MİLLİ BİRLİĞİMİZİ YAŞATIYORUZ
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu 15 Temmuz’u unutturmamak adına bu tür etkinlikler düzenlediklerini belirterek “15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü münasebetiyle şehitlerimizi anmak ve 15 Temmuz mücadelesini unutturmamak adına Şahinbey Belediyesi olarak spor turnuvaları düzenledik. Böylelikle gençlerimize bir yandan spor yaptırırken diğer yandan 15 Temmuz’da vatan için canlarını seve seve feda eden Şehitlerimizi ve Gazilerimizi anmış olduk. Milli birliğimizi unutturmamak adına bu tür yarışmalar düzenliyoruz. Tüm sporcularımızı ortaya koydukları mücadele için tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz