Nizip’te ‘Bilgiç’ rüzgarları esiyor

0
104

100 yıllık Cumhuriyet Tarihinde Nizip’in İlk kadın Belediye Başkan adayı İYİ Parti Nizip Belediye Başkan adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç’in seçim ofisi açılışı 9 Mart 2024 Cumartesi günü saat: 15.00’de yapılacak. Bilgiç, açılışa tüm Nizip halkını davet etti.

Adaylığının açıklandığı günden buyana Nizip’te tüm dengeleri değiştiren ve en çok konuşulan başkan adaylarından biri olan İYİ Parti Nizip Belediye Başkan adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, “Biz İyiler Hareketi olarak Nizipli hemşerilerimizle tarih yazmaya, Nizip’in makus talihini değiştirmeye geliyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz seçim çalışmalarında kadınlarımızın, gençlerimizin ve esnaf kardeşlerimizin gözünde o ışıltıyı gördüm” dedi.
GÜNEŞLİ GÜNLER YAKINDIR
İyi Parti Nizip Belediye Başkan adayı Bilgiç, “Nizipli Hemşerilerimiz, Nizip’in üzerine güneşin doğmasını bekliyorlar. Güneşli günlere, Nizip’i güneşin aydınlatmasına az kaldı. Ben ve ekibim, sizlerle birlikte el ele gönül gönüle çıktığımız bu sevgi yolunda güneşin ışınları hepimize eşit ve adil bir şekilde yansıyacak. Daha önceki dönemlerde olduğu gibi birileri ampuller yakıp avizelerle saraylarını aydınlatırken, benim fakir fukaram, benim garip gurebam karanlıkta kalmayacak. Biz güneş gibi adil ve adaletli olacağız. Bizim dönemimizde herkes her hizmetten eşit ve adil şekilde yararlanacak, Nizip topyekûn kalkınacak” diye konuştu.
KUTLU YÜRÜYÜŞE HAZIRIZ
Bilgiç, seçim bürosu açma hazırlıklarının da son aşamaya geldiğini belirterek, “İktidara yürüyüşümüzün ilk adımlarından birisi olan seçim bürosu açılışımızı 9 Şubat 2024 Cumartesi günü saat: 15:00’de yapacağız. Bu kutlu yürüyüşün başlangıcında bizimle yürümeye hazır olan tüm dava arkadaşlarımızı, Nizip sevdalılarını, Adalet diyen tüm dostlarımızı aramızda görmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz