Başkan Fadıloğlu, oda temsilcilerini bilgilendirdi

0
59

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkanı Adayı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep’te faaliyet gösteren İnşaat Mühendisleri Odası, İnşaat Müteahhitleri Derneği, Elektrik Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası ve Makine Mühendisleri Odası üyeleriyle bir araya geldi. Fadıloğlu, ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili sunum eşliğinde bilgilendirmede bulundu.
Devlet Tiyatroları Şehitkamil Sahnesi’nde düzenlenen toplantıya; Cumhur İttifakı Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları Murat Özgüler, Mehmet Ali Korkmaz, Serkan Özatıcı ve Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Burkay Güçyetmez, Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Bora Kanevetci, Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı İslim Arıkan, Mimarlar Odası Gaziantep Şube Başkanı Mustafa Büyükuncu, Makine Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Hamit Öztürkmen ve oda temsilcileri katıldı.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, oda üyelerine sunum eşliğinde Şehitkamil Belediyesi tarafından yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Başkan Fadıloğlu, ilçedeki yaşam kalitesini her geçen gün daha yukarıya çıkarmayı hedeflediklerini belirtti. Sunumun ardından, soru cevap bölümüne geçildi. Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, talepleri dinledi, çeşitli konularda istişarelerde bulundu ve kendisine yöneltilen tüm soruları cevapladı.
NİTELİKLİ HİZMETLERİNİZ VAR
Şehitkamil Belediyesinin kaliteli hizmet sunduğunu dile getiren Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı İslim Arıkan, “Öncelikle değerli çalışmalarınız için çok size ve ekibinize teşekkür ediyoruz. Teknolojik yatırımlarınızı da yakından takip ediyoruz. Genci, yaşlısı, kadını, erkeği, her kesimin kullandığı gerçekten değerli kompleksleriniz var, nitelikli hizmetleriniz var. Bizler de hepsinden faydalanabiliyoruz. Ben de Şehitkamilli olarak, yaptığınız bu yapıların tamamını kullanıyorum. Yaptığınız tüm hizmetlerden dolayı tekrar teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz