Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından Naksan Holding sosyal aktivitelerine bir yenisini daha ekledi. Farkındalık yaratmaya devam eden Naksan Holding, çalışanlar arasındaki bağı güçlendirmek ve takım ruhunu geliştirmek için sonbahar voleybol turnuvası düzenledi.
Geleneksel hale gelen Naksan Holding 3. Voleybol Turnuvası’nda iki aylık mücadele sona erdi. 300 kişinin katılımıyla gerçekleşen ve kıyasıya bir rekabetin yaşandığı Voleybol Turnuvada birincilik ipini Naksan Plastik film hattından Türk Yıldızları takımı göğüsledi. Naksan Plastik satış ekibi takımı ikinci olurken, üçüncü olan takım ise Royal Halı oldu.
Çalışanlarımızın beraberliğini sadece iş etkinlikleriyle değil sosyal faaliyetlerle de destekliyoruz diyen Naksan Holding Genel Koordinatörü Mahmut Birlik, “İşteki takım ruhumuzu, birlik ve beraberliğimizi spor sahalarına da taşıdığınızı görmek bizleri mutlu ediyor. Holding olarak bu tür aktivitelere mümkün olduğunca ağırlık vermeye çalışıyoruz. Yapılan bu tür organizasyonlar personellerin motivasyonuna büyük katkı sağlıyor. Amacımız bu tür etkinlikleri arttırarak çalışanlarımız arasındaki bağı güçlendirmektir” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here