Ünlü sanatçı Mustafa Keser Gaziantep Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği tarafından geliri öğrenci burslarına harcanmak için düzenlenen Cumhuriyet Balosuna katılarak öğrenciler için söyleyecek.

Gaziantep Lisesi Mezun Ve Mensupları Derneği tarafından 15 Kasım Cuma günü düzenlenecek olan Cumhuriyet Balosunda ünlü sanatçı Mustafa Keser öğrenci bursları için sahneye çıkacak. Şeyda Erbaş’ın da sahne alacağı gecede bir birinden sürpriz etkinliğin de gerçekleştirileceği bildirildi.

Gaziantep Lisesi Mezun Ve Mensupları Derneği Onur Kurulu Başkanı Ebru Mersinli Öğütmen eğitimin en büyük öncelikleri olduğunu ifade ederek Gaziantep Lisesinin kentin en köklü eğitim kurumu olduğunu ve kurulduğu günden bu yana gerek Gaziantep’in gerekse Türkiye’nin birçok kentinde mezunlarının ülkelerine başarıyla hizmet ettiğini ifade etti. Düzenlenecek balo hakkında da bilgi veren Öğütmen “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96.yıl dönümü nedeniyle geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz Cumhuriyet Balomuzu bu yıl da 15 Kasım 2019 Cuma günü gerçekleştireceğiz. Teymur Continental Hotel’de düzenleyeceğimiz baloda ünlü sanatçı Mustafa Keser ve Şeyda Erbaş sahne alacak. Gecemizin bütün geliri tamamen üniversite öğrencilerine verilen burslar için ayrılacak olup şimdiden katılımın yüksek olacağını görüyoruz. Eğitim hepimizin en önemli önceliği olmak zorunda. Ülkemizin istenilen eğitim standartlarına kavuşabilmesi için her geçen gün nitelikli eğitimin önemi bir kez daha anlaşılmaktadır. Gecemize katılmak ve öğrenci burslarımıza destek olmak isteyenler için kentin birçok yerinde biletlerimiz satışa çıkarılmıştır. Gazianteplilerin güzel bir gece geçireceğine inanıyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here