Milletvekili Şehzade Demir işçilerle bir araya geldi

0
54

HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, Karacaören Mahallesinde işçilerle akşam yemeğinde bir araya gelerek, kardeşlik ve dayanışmanın önemine vurgu yaptı.
14 Mayıs seçimlerinde Gaziantep milletvekili seçilen Demir, Karacaören Mahallesinde işçilerle bir araya gelerek, işçilerin sorun ve sıkıntılarını dinledi.Demir’e İl Başkanı Faruk Göçer, İl Başkan Yardımcısı Nihat Yetkin, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Kaplan, Şehitkamil İlçe Başkanı Ekrem Kaplan ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

İşçilerle bir araya gelen Demir; “Çalışan emekçi kardeşlerimizi ziyaret etmek için bugün buraya geldik, işçi kardeşlerimizin sorun, sıkıntı ve taleplerini dinlemek için buradayız, bazen sadece konuşmak değil dinlemek gerekir, siyasette olan insanların bir ağızları dört kulakları olması lazım halktan, işçiden, memurdan, esnaftan, çalışandan dinlemesi lazım bizde bu amaçla bu niyetle bugün sizlerle konuşup sorun ve sıkıntılarınızı dinlemeye geldik” dedi.
Kardeşlik konusuna dikkat çeken Demir, “Ben Türk’üm, Kürd’üm, Arab’ım, Laz’ım, Çerkez’im bizim bütün mesuliyetlerimiz aynı hepimiz kardeşiz herkese kardeş gözüyle bakıyoruz. Bu memleketi bir arada tutan unsur kardeşliktir. Her ne kadar son dönemlerde bazı sorunlar yaşandıysa da biz kardeşlikten vazgeçmeyiz ve bunu her zaman müdafaa etmek zorundayız” diye konuştu.
Halkın sorun ve sıkıntılarının dinlenmesi gerektiğini vurgulayan Demir, “Bizim siyaset tarzımız halkın sorunlarını net bir şekilde tespit etmek, halkın yanında olmak, halk ile siyaseti barıştırmak, halkın sorunlarına, isteklerine, taleplerine kulak vermemiz lazım. Halkın duyulmayan sesini duyurmak bizim en öncelikli işimiz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz