Mardinli iş adamlarından Fadıloğlu’na tam destek

0
106

Gaziantep Mardinliler Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı’nı ziyaret eden Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu görev süresi içirişinde gerçekleştirdiği hizmetler hakkında bilgiler vererek 31 Mart 2024 yerel seçimlerde seçilmesi halinde gerçekleştireceği projeleri anlattı. Başkan Fadıloğlu’nun Şehitkâmil ilçesinde önemli projelere imza attığını ifade eden Mardinli Sanayici ve İş İnsanı Mahsum Altunkaya’da Başkan Fadıloğlu’na teşekkür etti.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala STK ziyaretlerini arttıran belediye başkan adayları Gaziantep’in en güçlü STK’larından birisi olan Gaziantep Mardinliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı’nı ziyaret ederek projelerini anlatırken bu kez de MAREV Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu ağırladı. Ziyarete Başkan Fadıloğlu’nun yanı sıra Ak Parti Şehitkâmil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, önceki dönem milletvekili Nejat Koçer ile çok sayıda partili ve meclis üyesi kaldı. Gaziantep MAREV Başkanı Abdülkerim Arslan ve Mardinli İş İnsanı Mahsum Altunkaya ile MAREV yönetim kurulu üyeleri ve vakıf üyelerinin de katıldığı toplantıda Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu görev yaptığı dönemler içerisinde gerçekleştirdiği mega projelerin yanı sıra yedinden seçilmesi halinde gerçekleştireceği projeler hakkında bilgiler vererek vakıf üyeleriyle karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Önceki dönem Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer’de Ak Partili belediyelerin gerek ülke genelinde gerekse Gaziantep’te gerçekleştirdiği büyük projelerin önemine dikkat çekerek yeni 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Ak Partili başkan adaylarına ve Şehitkamil Belediye Başkanı ve Ak Parti adayı Rıdvan Fadıloğlu’na destek istedi.
Başkan Rıdvan Fadıloğlu’nun ilçenin gelişmesi ve kalkınması yönünde önemli projelere imza attığını ifade eden MAREV Başkanı Abdülkerim Arsan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Fadıloğlu’na hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Altunkaya: Tam destek veriyoruz
Şehitkâmil ilçesinin sorunlarının çözümünün yanı sıra OSB’de yaşanan birçok sorunun çözümünde de Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun akılcı yaklaşımlarla sanayicileri kucakladığına dikkat çeken Mardinli Sanayici İş İnsanı Mahsum Altunkaya’da yeni dönemde Fadıloğlu’nu başkan olarak görmeyi istediklerini ifade ederek gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Ziyaret günün anısına toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz