Kılıç, “Oğuzeli’ne hizmet etmek onurdur”

0
77

Cumhur İttifakı tarafından Oğuzeli Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen MHP’li Mehmet Sait Kılıç, projelerini kamuoyuna tanıttı. Kılıç, “Oğuzeli’ne hizmet etmek onurdur” dedi.

Başkan Kılıç, Oğuzeli Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, MHP İl Başkanı Mustafa Bozgeyik, AK Parti ve MHP ilçe başkanlarının da katıldığı programda yaptığı konuşmada, ilçeye hizmet etmekten dolayı büyük onur duyduğunu söyledi.

“Oğuzeli’ne değer katacak yeni dönem vizyon projeleri”ni anlatarak yaklaşık 10 yıl öncesinden bu yana ilçe sakinlerinin yaşamlarını kolaylaştırmak için çaba harcadıklarını kaydeden Kılıç, “Gece gündüz demeden çalıştık. İlk seçildiğimizde, görevi teslim aldığımızda belediyemizin bütçesinin kat kat üstünde borcu vardı. Bugün itibarıyla sıfır borçlu belediyeyiz. İş makinelerimizi, belediye hizmet araçlarımızı 2-3 katına çıkardık. Yollarıyla, caddeleriyle, parklarıyla, sosyal tesisleriyle ilçedeki vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak adına çok şeyler yaptık. Bundan sonrada aynı şekilde çalışmak bizim için büyük şeref olacaktır, hemşerilerimizle birlikte yürümeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Kılıç, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerden zaferle çıkacaklarını ve Cumhur İttifakı olarak Gaziantep’teki 9 belediyeyi de kazanacaklarına inandığını sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz