Gaziantep’te iki grup arasında çıkan ve tabancaların kullanıldığı çatışmada, olayla ilgisi olmayan ve o sırada kahve önünde oturan 21 yaşındaki Murat Delfer, başına isabet eden kurşunla yaralandı.
Merkez Şahinbey ilçesi Beydilli Mahallesi’nde meydana gelen olayda; sokakta plakası belirlenemeyen otomobillerle hareket halindeyken karşılaşan iki grup, araçların içinden birbirine tabanca ile ateş etmeye başladı. Bu sırada sokaktaki kahvenin önünde oturan Murat Delfer, kim tarafından ateşlendiği bilenmeyen tabancadan çıkan kurşunla başından yaralandı. Silah seslerini duyanların ihbarıyla olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralanan Murat Delfer, sağlık ekipleri tarafından özel bir hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan Delfer’in hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi.
Polis, silahlı çatışmanın ardından otomobille olay yerinden kaçan şüphelilerden 2’sini yakalayarak, sorgulamak üzere emniyete götürdü. Polisin Murat Delfer’in yaralanmasına sebep olan tabancayı ateşleyen kişiyi bulmak için çalışması sürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here