İYİ Parti adayı Bilgiç: “Şehitlerimizi bir gün değil, her gün anmalıyız”

0
72

İYİ Parti Nizip Belediye Başkan Adayı Av. Gizem Büşra Bilgiç 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle Nizip Şehitliğini ziyaret ederek, şehitlerin mezarlarının başına karanfil bıraktı ve dua etti. Bilgiç, vatan uğruna canlarını feda eden şehitleri minnetle yad etti.

Şehitlik ziyaretinin ardından Gaziantep Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Nizip Şubesi’ni ziyaret ederek şehit aileleri ve ve gazilerimizle bir araya gelen İYİ Parti Nizip adayı Gizem Büşra Bilgiç, şehit ve gazi ailelerinin sorunlarını dinleyerek, çözüm önerilerini anlattı.


Şehit ve gazi ailelerine hitaben bir konuşma yapan Bilgiç, “Şehit ve gazi ailelerimizin sorunlarını ve çözüm yollarını biliyoruz. Allah kısmet eder de başkan seçilirsem birinci öncelikli projelerimiz şehit ve gazi ailelerine yönelik olacak. Şehit ve gazi ailelerimiz sağlıkta, alış verişte her yerde ve her koşulda öncelikli hizmet alacak. Bu hizmetlerin bazılarını ücretsiz bazılarını indirimli olarak alacaklar. Vatan uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin aileleri ile gazilerimiz ve aileleri hiç bir hizmette unutulmayacaktır. Biz onları yılda bir gün değil her gün hatırlayacağız her gün anacağız her alanda hizmet edeceğiz. Şehitlerimizin ailesinin ve gazilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek çok kapsamlı ve donanımlı bir lokal faaliyete geçireceğiz” dedi
Gaziantep Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Nizip Şube Başkanı Necip Karakuş da İYİ Parti Nizip Belediye Başkan Adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç’e nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, “Bugün bizi hatırlayan ve tek ziyaret eden belediye başkan adayısınız. Bu nedenle şahsım ve derneğim adına çok teşekkür ediyorum. Ziyaretinizle bizi çok duygulandırdınız. Unutulmadığımızı, hatırlandığımızı hissettik. Umarım başkan olursanız derneğimizin ve camiamızın tüm sorunlarını çözersiniz. Bizleri yılda bir kez değil her gün hatırlarsınız. Bu konuda size inanıyor ve güveniyoruz” diye konuştu.
Bilgiç, şehit aileleri ve gazilerin yanı sıra dernek yöneticilerinin de hazır bulunduğu toplantıya katılanlara birer hediye çantası, Karakuş’a ise özel isim baskılı Atatürk defterli bir çantalı ajanda hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz