İMO Kilis Temsilciliği açıldı

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şubesi Kilis temsilciliği düzenlenen törenle açıldı. İMO Kilis temsilciliğinin açılış törenine Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı, İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, İMO Gaziantep Şubesi Kilis Temsilcisi Ökkeş Taşdelen, İMO Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, açılışta yaptığı konuşmada, İMO’nun Kilis’e temsilcilik açmasının kent adına güzel bir gelişme olduğunu belirterek, kentte inşaat sektörünün gelişimine olumlu katkı sağlayacağını söyledi. Kilis Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı da, inşaat sektörünün ekonominin lokomotifi olduğunu belirterek, “Kilis’te 100 civarında inşaat mühendisi faaliyet gösteriyor. İnşaat sektörü, gerek istihdam, gerekse de şehircilik anlamında önemli bir sektör. Yeni açılan İnşaat Mühendisleri Odası Kilis Temsilciliğinin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk de, açılışta yaptığı konuşmada, uzun süreden beri Kilis’e temsilcilik açmak için çalıştıklarını ifade ederek şöyle devam etti: “İMO Gaziantep Şubesi olarak önemli hedeflerimizden birisi de Kilis ilimizde temsilcilik açmaktı. Bu hedefimizi gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. Bundan böyle Kilis’teki üyelerimiz çeşitli iş ve işlemler için Gaziantep’e gelmek zorunda kalmayacaktır. Temsilciliğimizin Kilis ilimize ve Odamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Yapılan konuşmaların ardından törene katılanlar açılış kurdelesini kesti. Törene katılanlara açılış kokteyli verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz