HÜDA PAR Milletvekili Demir, Nizip’te ziyaretlerde bulundu

0
65

HÜDA PAR Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, yerel seçim çalışmaları kapsamında Nizip’te esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi, Nizip Ticaret Odası’nı ziyaret etti. HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir’e, Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, Nizip Belediye Başkan Adayı Bayram Çakar, Karkamış Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Kılıçparlar ve beraberindeki heyet eşlik etti.

Nizip Sanayi Sitesi’ndeki esnafı ve vatandaşları ziyaret eden Demir, esnafın sıkıntılarını, sorunlarını ve taleplerini dinledi. Esnaf ziyaretinde, esnaf ve vatandaşlarla samimi diyaloglar gerçekleştiren Demir, esnafın sıkıntılarını, sorunlarını ve taleplerini dinleyerek hayırlı Ramazanlar temennisinde bulundu.
Esnaftan ve vatandaşlardan “Bu Sefer HÜDA PAR” diyerek destek vermelerini talep eden Demir, HÜDA PAR’ın “Dürüst Belediyecilik ve Gerçek hizmet” anlayışı ile ilgili bilgi vererek 31 Mart’taki yerel seçimler için HÜDA PAR’ın tercih edilmesini talep etti.
Ziyaretlerde esnafın sorun, sıkıntı ve talepleri ile yakından ilgilenen Demir, Nizip halkından HÜDA PAR’ın “Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet” anlayışına destek olmalarını istedi.
31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için esnaftan ve halktan destek isteyen Demir, esnafa hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulundu. İş yerlerini tek tek gezerek esnafa hayırlı, bol ve bereketli kazanç ile kolaylıklar dileyen Demir, esnafın beklenti ve taleplerini dinleyerek esnaf ile uzun uzun sohbet etti. Esnafın sorun ve taleplerini not aldırarak esnafa yerel seçimlerin önemini uzu uzun anlatan Demir, yerel seçimler için esnaf ve vatandaşlardan destek istedi.
Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnun kaldıklarını dile getiren Nizip esnafı ise HÜDA PAR’ı sadece seçim zamanlarında değil her zaman yanlarında bulduklarını belirterek, seçimlerin hayırlara vesile olmasını diledi.
Demir ve beraberindeki heyet, yerel seçim çalışmaları kapsamında daha Nizip Ticaret Odası’nı (NTO) ziyaret etti.
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, Nizip Belediye Başkan Adayı Bayram Çakar ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Nakşi Erat’ın da hazır bulunduğu ziyarette Nizip ilçesinin sorun, sıkıntı ve talepleri konuşuldu.
Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerinin karşıladığı Demir ve beraberindeki heyet, Nizip’in siyasi ve sosyal konuları hakkında görüş alışverişinde bulundu.
HÜDA PAR’ın, siyaseti yalnızca Ankara’da masa başında değil sahada vatandaşlarla bir araya gelerek yaptığına değinen Demir, Nizip ile ilgili kendisine aktarılan sorunları not aldırdığını ve çözümü için ilgileneceğini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz