HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu Gaziantep’e geliyor

0
76

Çeşitli temaslarda bulunmak için Çarşamba günü Gaziantep’e gelecek olan HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, basın mensupları ve halk ile bir araya gelecek.
Gaziantepli vatandaşlar tarafından sahada büyük teveccüh gören HÜDA PAR, yerel seçimlere yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yaklaşan 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Gaziantep’e geliyor.
31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nin yaklaşmasıyla birlikte seçim çalışmalarına hız veren HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, Gaziantep’te esnaf ziyareti, basın toplantısı ve halk buluşması gibi çeşitli temaslarda bulunacak.
Yerel seçim çalışmaları kapsamında HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, 27 Mart Çarşamba günü Gaziantep’e gelecek.
Öncelikle HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı binasında kent basını ile bir araya gelecek olan Yapıcıoğlu, basın açıklamasının ardından esnaf ziyareti yapacak.
İftar yemeğinde halk ile bir araya gelecek olan Yapıcıoğlu, iftar buluşmasının ardından Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Mustafa Karakurt’un Seyrantepe Mahallesi’ndeki Seçim İrtibat Ofisi önünde halk buluşmasına katılacak.
Buradaki buluşmada halka hitap edecek olan Yapıcıoğlu, halktan Gaziantep Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları için destek isteyecek.
Yapıcıoğlu, Gaziantep’te de esnaf ziyareti başta olmak üzere çeşitli ziyaretler yapacak ve programlara katılacak.
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, Yapıcıoğlu’nun Gaziantep’teki programları ile ilgili bilgi verdi.
Genel Başkan Yapıcıoğlu’nun gün boyunca Gaziantep’te olacağını bildiren Göçer, “Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu, 27 Mart Çarşamba günü Gaziantep’imizde olacak. Sayın Genel Başkanımız Gaziantep’imizde esnaf ziyareti başta olmak üzere bir dizi ziyaretler yapacak ve çeşitli programlara da katılacak. Sayın Genel Başkanımızın Gaziantep’imize yapacağı ziyareti önemsiyor, değerli buluyoruz. Sayın Genel Başkanımız ilk olarak İl Başkanlığımıza yapacağı ziyarette şehrimizin çok kıymetli ve değerli basın mensupları ile bir araya gelecek ve basın toplantısı düzenleyecek. Ardından esnaf ziyareti gerçekleştirecek, gün içerisinde yapacağı çeşitli ziyaretlerin ardından akşam ise saat 18.30’da Lara Düğün Salonu’nda halkımızla iftar yemeğinde bir araya gelecek. Saat 21.00’da ise Şehitkamil Belediye Başkan Adayımız Sayın Mustafa Karakurt’un Seyrantepe Mahallesi’ndeki Seçim İrtibat Ofisi önünde halk buluşmasına katılacak. Bu buluşma aynı zamanda mitingimiz olacak” dedi.
“Genel Başkanımızı coşku ile karşılayacağız”
Heyecanla Genel Başkan Yapıcıoğlu’nu Gaziantep’e beklediklerini ifade eden Göçer, “İnşallah Sayın Genel Başkanımızı coşku ile karşılayacağız, Gaziantep’e yakışır şekilde ağırlayacağız.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz