HÜDA PAR Belediye Başkan adaylarına yoğun ilgi

0
91

HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Mustafa Karakurt ve Şahinbey Belediye Başkan Adayı Orhan Harat, Karagöz Caddesi esnafını ziyaret etti.
Seçimden önce de sahadan ayrılmayan ve sürekli sahada olan HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimleri için belediye başkan adaylarıyla iddialı çıkışını sürdürüyor.
HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve ilçe belediye başkan adayları, “Bu Sefer HÜDA PAR”, “Bizimle Olur”, “Güvenli ve Huzurlu Şehirler Bizimle Olur” sloganlarıyla seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlar bir araya geliyor.
Seçim çalışmaları kapsamında HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Orhan Harat ve Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Mustafa Karakurt, Karagöz Caddesi esnafını ziyaret etti.
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, Şehitkamil İlçe Başkanı Ekrem Kaplan ve Şahinbey İlçe Başkanı Mustafa Kaya’nın da katılımıyla gerçekleştirilen esnaf ziyaretinde belediye başkan adayları, esnaf ve vatandaşlardan yerel seçim için destek istedi.
Yapacakları projeleri esnaf vatandaşlar ile paylaşan HÜDA PAR’ın belediye başkan adaylarına esnaf ve vatandaşlar büyük bir teveccüh gösterdi.
Esnaf ve vatandaşların yoğun sevgisiyle karşılaşan HÜDA PAR’ın belediye başkan adayları, kendilerine gösterilen yoğun ilgiden dolayı esnaf ve vatandaşlara teşekkür ettiler.
HÜDA PAR’ın belediye başkan adaylarına esnaf ve vatandaşların yerel seçimlerde destek mesajları verdiği ziyarette, HÜDA PAR’a olan ilgi dikkat çekti.
Seçim çalışmaları kapsamında farklı meslek gruplarının yer aldığı esnafın yanı sıra kentte bulunan belli meslek gruplarını da ziyaret ederek esnafın sıkıntılarını, sorunlarını ve taleplerini dinleyen belediye başkan adayları, Karagöz Caddesi’ndeki esnafı da ziyaret etti.
Çeşitli meslek gruplarının yer aldığı esnafı ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulunan belediye başkan adayları, vatandaşlarla da muhabbet edip, talep ve önerilerini dinledi.
Esnafa hayırlı, bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulunan belediye başkan adayları, iş yerlerini tek tek gezerek esnafa kolaylıklar diledi.
Esnafın ekonomik anlamda çektiği sıkıntılara dair beklenti ve taleplerini de dinleyerek esnaf ile uzun uzun sohbet eden belediye başkan adayları, HÜDA PAR belediyeciliğinde esnafın yüzünün güleceğini vaat etti.
Esnafın sorun ve taleplerini dinleyen, esnafa HÜDA PAR’ın misyonunu ve vizyonunu anlatan belediye başkan adayları, esnaf ve vatandaşların sorularını da cevapladı.
Esnafın tek tek elini sıkan ve hayırlı işler dileyen belediye başkan adaylarına esnaf ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
31 Mart yerel seçimlerinde HÜDA PAR’ın belediye başkan adaylarına destek vurgusu yapan esnaf ve vatandaşların büyük çoğunluğu “Bu Sefer HÜDA PAR” diyeceklerini ve HÜDA PAR’ın belediye başkan adaylarını destekleyeceklerini dile getirdi.
HÜDA PAR’ın belediye başkan adayları ziyarette esnafın sıcak ve yoğun ilgisiyle karşılaşırken esnaf da belediye başkan adaylarına yaşadıkları sorun ve sıkıntıları anlattı.
Belediye başkan adaylarına yaşadıkları sıkıntıları anlatan esnaf, zamlar, artan hayat pahalılığı ve alım gücünün düşmesinden dolayı satış yapamamaktan ve işlerin düşmesinden yakındı.
Her geçen gün giderek artan hayat pahalılığı nedeniyle iş yapamadıklarını ve işlerinde kış sezonun da etkisiyle durgunluğun olduğunu ifade eden esnaf, ekonomik sorunlara çözüm bulunmasını istedi.
HÜDA PAR’ın belediye başkan adaylarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden esnaf, HÜDA PAR’a başarılar diledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz