Fadıloğlu: “Milletimize efendi değil, hizmetkâr olmak için çalışıyoruz”

0
79

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, “Belediyecilik, aşk işidir. Belediyecilik; milletinin derdiyle dertlenme işidir, dertli insanların işidir, gönüller kazanma işidir. Biz, bu düşünceyle milletimize efendi değil, hizmetkâr olmak için çalışıyoruz” dedi.
İnsanı merkeze alan çalışmalarıyla göreve başladığı ilk günden bu yana ulaşımdan altyapıya, kentsel dönüşümden yeşil alana, kültür-sanattan spora kadar pek çok alanda çok önemli yatırımlar yapan Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, ilçede ayak basmadık nokta bırakmıyor.
Ziyaret ettiği yerlerde halkın yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılaşan Başkan Fadıloğlu, bu durum karşısında duyduğu mutluluğu memnuniyeti ifade etti. Her fırsatta gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşın talep, öneri ve sorununu dinleyen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, çözüme dair istişareler yapıyor.
Güne, Türk Kızılay Şehitkamil tarafından organize edilen Kan Bağışı Kampanyası noktasını ziyaret ederek başlayan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra ‘Ekonomide Üretime Katılan Eller Projesi’ sergisinin açılışına katıldı.
Başkan Fadıloğlu’nun sonraki adresi Göllüce Mahallesi oldu. Burada yüzlerce mahalle sakinine hitap eden ve büyük coşkunun yaşandığı program sonrası Başkan Fadıloğlu, Alleben 2 Yüzme Havuzunda düzenlenen Gönül Sohbetleri programına katılarak bölgede yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.

HİZMETKÂR OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Daha nitelikli hizmetler sunmak için tüm gayretleriyle çalışmaya devam edeceklerini dile getiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; şu açıklamada bulundu:
“Belediyecilik, aşk işidir. Belediyecilik; milletinin derdiyle dertlenme işidir, dertli insanların işidir, gönüller kazanma işidir. Biz, bu düşünceyle milletimize efendi değil, hizmetkâr olmak için çalışıyoruz. İnsanımızın gönlüne dokunmayan hiçbir eserin ya da hizmetin kalıcı olmayacağının bilincindeyiz. Milletimiz; her hizmetin en iyisine layıktır. Bu şiarla vatandaşlarımızın hayat standardını yükseltmek, daha yaşanabilir Şehitkamil, daha yaşanabilir Gaziantep’te hayatlarını devam ettirmelerini sağlamak adına gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Göreve gelirken halkımıza sözler verdik. Sözünü verdiğimiz her işi yaptık. Halkımıza karşı tutamayacağımız hiçbir sözü vermedik. Peki, bitti mi? Bitmedi. Tamamen insanı merkeze alan çok daha nitelikli hizmetler sunmak için tüm gayretimizle ben ve ekip arkadaşlarım çalışmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz