Neden hediye kartlarına ya da sertifikalarına ihtiyaç duyarız? Onun içine yüklediğimiz parayı, insanlara hediye etmenin biraz kaba olabileceğinden sanırım. Elbette hediye almak istediğimiz insanların tam olarak beğeneceği sürprizler bulmak kolay değildir fakat bu yöntemi iyileştiren oldukça yenilikçi kurumlar var!

bodo.com bu kurumlar arasında, hediyede deneyim tarzı ve çarpıcı içerikleriyle en ön sırada! Neden mi? Çünkü bodo, eğitimden geziye, eğlenceden denizciliğe kadar kendini kanıtlamış pek çok hizmet türünü deneyim sürprizleri olarak mağazasında birleştirdi. Günümüz alışkanlıkları göz önünde bulundurulduğunda, bu tip deneyimlerin yaşamımızı pozitif yönde etkileyeceği, göz ardı edilemeyecek bir gerçek. Üstelik sıradanlığa tahammülümüz bu denli azalırken hediye dünyasında böyle türden sürprizlere rastlayabilmek, hepimiz için umut verici olmalı. Sosyal medyadan iç geçirerek izlediğimiz pek çok eğlence, bize düşündüğümüzden çok daha yakınken önceliği, ancak birkaç kez kullandığımız eşyalara verebiliyoruz. Bizler, kullandığımız eşyalarla değil, yaşadıklarımızla var oluruz. Bunun bilinciyle hareket ederek, doğamızın gerektirdiği mutluluklara kapıları açmalıyız.

Hediye kartı alırken nelere dikkat etmeli?

Biz insanlar için en değerli olan, her zaman nadir olan şeyler oldu ve bugün de hala böyle! Okula, ofise, eve yola harcadığımız vaktin haddi hesabı yokken kendimize ve sevdiklerimize ayırdığımız; verimli, kaliteli, bilgisel haz duyabileceğimiz zamanlar da o kadar kısıtlandı. Dolayısıyla bodo’da bu gibi vakitleri keşfederek hem kendimize ayarlayabilir hem de sevdiklerimize hediye olarak şık sunumlarla verebiliriz. Hediyeyi alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri, bodo’da seçim sınırının birden beşe kadar olması. Bu size sunulan bir hak ve dilediğiniz takdirde kullanıp karşınızdaki insana tercih hakkı sağlarsınız. İkincisi, hediye kutusuna yerleştirilen deneyim açıklaması, ödeme kartı gibi somut bir sunum mu tercih edersiniz; verdiğiniz e-postaya gönderilecek e-sertifika şeklinde mi hazırlansın istersiniz? Her iki koşulda da farklı fiyat aralığından deneyimler eklediğinizde, kullanıcının dilediği seçimi yapması için en yüksek fiyatlı deneyimin ücreti alınır. Bu ücrete tekabül eden sertifika bakiyesi, kullanıcının mağaza üzerinden daha farklı deneyim seçmesi üzerine arttırılabilir. Hangi yolu izlerseniz izleyin, bodo’da oldukça tatmin edici bir alışveriş deneyimi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

bodo – Deneyim hediyeleri

Bahsi geçen platform, görmeyi beklediğinizden çok daha renkli! Sakin kalmayı seven aile üyeleriniz için de şaşırtıcı sürprizler var; yerinde duramayan dostlarınıza göre de! Ebeveynlerinize yıldönümlerinde sunabileceğiniz, ‘’İki Kişi için Çömlekçi Çarkında Seramik Atölyesi’’. Kardeşlerinize, ‘’İki Kişi için VR Sanal Gerçeklik Oyunu’’. En yakın arkadaşınıza, tüm grubu heyecanlandıracak, ‘’Korku Evi Oyunu’’ macerası! Dünyalar güzeli eşinize, ‘’SPA’da Romantik bir Akşam’’. Evde tezahür eden sıkıntıya, ‘’İki Kişi için Yapay Duvar Tırmanışı’’. Hem bütçeye hem de ruha iyi gelen onlarca sürpriz deneyim, bodo.com’da 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz