Halfeti’ye sadaka değil, istihdam vaat ediyoruz

0
74

Yeniden Refah Partisi Halfeti Belediye Başkan Adayı Nihat Arslan; Halfetililere sadaka değil, hak ettiğini teslim edeceklerini söyleyerek, halkımızın içinde bulunduğu ekonomik zorlukları istismar ederek siyasi menfaat peşinde koşmayacaklarını söyledi. Arslan; “Şartlar ne olursa olsun halkına, gönlünden kopanı değil, hak ettiğini teslim eden bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz diyerek “Halfeti’ye 500 Kişilik İstihdam” projesinin müjdesini verdi.

Yeniden Refah Partisi Halfeti Belediye Başkan Adayı Nihat Arslan; “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde, Halfeti Belediye Başkanlığı için adaylık başvurumuzu sunduk. Çıkmış olduğumuz bu yolda bizlere destek veren, teveccüh gösteren kıymetli hemşerilerime şükranlarımı sunarım. Sevgili hemşerilerim, Halfeti ilçemiz için hazırlamış odluğumuz birçok projenin çalışmalarına uzun zaman önce başladık. Hazırlamış olduğumuz projelerdeki ana hedef, Halfeti ilçemiz için kalıcı ve istikrarlı çözümler üretmektir. Sadece seçim gününü hedefleyen değil, geleceği hedefleyen, vatandaşına buyuran değil, hizmetkar olan bir belediye hepimizin hakkıdır.
VATANDAŞA SADAKA DEĞİL HAK ETTİĞİNİ TESLİM EDECEĞİZ
Vatandaşımızın hak ettiklerine ulaşmasını engelleyip seçim günü bu hakları bir lütufmuş gibi sunmak, seçim propagandası olarak kullanmak, bizlerin sahip olduğu etik ve ahlaki değerlere aykırıdır. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan seçimlerin sonucu ne olursa olsun, vatandaşımıza duyduğumuz saygı ve sevgiden asla ödün vermeyeceğiz. Halkımızın içinde bulunduğu ekonomik zorlukları istismar ederek siyasi menfaatler peşinde koşmayacağız. Şartlar ne olursa olsun halkına, gönlünden kopanı değil, hak ettiğini teslim eden bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.
HALFETİ İÇİN 500 KİŞİLİK İSTİHDAM PROJESİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ
Taşıma su ile değirmen dönmez. Ecdadımızın yıllar önce bizlere miras bıraktığı bu söz, çıkmış olduğumuz bu yolda bizlere düstur olmuştur. Bu bağlamda; Halfeti ilçemiz için hazırlamış olduğumuz projelerden biri olan ‘Halfeti’ye 500 Kişilik İstihdam‘ projemizi siz değerli hemşerilerimize ve kıymetli basın mensuplarına arz etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. “Halfeti’ye 500 Kişilik İstihdam” projemiz, ilçemizin yıllardan beri kanayan yarası olan kalıcı istihdam sorununa çözüm getirmesi adına, çok meşakkatli çalışmalar neticesinde hazırlanmıştır. İlçemizin değerli birçok iş adamının katkısıyla hazırlanan bu proje neticesinde, Halfeti ilçemizde ilk etapta 500 kişiye istihdam sağlanması hedeflenen üretim merkezleri ve fabrikalar kurulacaktır. Proje kapsamında kurulacak olan bu iş yerleri, hem ilçemize ekonomik katkı sağlayacak hem de ilçemizin bölgede üretim merkezi olması adına çok önemli bir adım olacaktır.

İSTİHDAM PROJESİNE KATKI SUNAN İŞ ADAMLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM
Uzun zamandır üzerinde çalışmalarını sürdürmüş oluğumuz projemize katkı sağlamak isteyen Halfetili iş adamlarına da ayrıca teşekkürlerimi arz ederim. Sunmuş olduğumuz bu proje ile ilk etapta 500 ve ardından binlerce kişiye istihdam sağlamayı hedeflemekteyiz. Halkımızın bize vermiş olduğu gönülden destek, Halfetili iş adamlarımızın sunmuş olduğumuz proje ve hedeflere olan inançları ve bu projede yer alma istekleri, bizleri ziyadesiyle mutlu etmiş ve Halfeti için hedeflerimizin çok daha öteye taşınmasına vesile olmuştur. Bugün bu basın açıklamasında kalıcı istihdam hedefimiz için sunmuş olduğumuz projemiz ile birlikte sizlere sunacağımız diğer projelerimizi hem yazılı hem görsel basında ve aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızda detaylarıyla kamuoyunun bilgisine arz edeceğiz.
GELECEK HALFETİ İÇİN ÇOK PARLAK OLACAK
Sevgili Halfetililer, gelecek Halfeti için hiç bu kadar parlak olmamıştı. Bu hedeflerle çıktığımız bu yolda, bize verdiğiniz destek ve gösterdiğiniz teveccühün ilçemizi en ileriye götüreceğinden hiç şüpheniz olmasın. Bizleri yalnız bırakmayan değerli hemşerilerimize ve kıymetli basın mensuplarına teşekkürlerimi arz eder, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin hem ilçemiz hem de ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz