Güzellerin şıklığı anne-kıza emanet

0
70

Moda dünyasında anne-kız olarak yoluna dolu dizgin devam eden Selma Oruç ve Aslı Şener başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar. Magazin ve cemiyet hayatının ünlülerinin de şıklığını emanet ettiği Selma Oruç ve kızı Aslı Şener yer aldıkları her işte göz kamaştırıyor.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve jüri koltuğunda Safiye Soyman, Faik Öztürk, Demet Şener, Mehmet Ali Erbil, Wilma Elles, Ece Gürsel, Muammer Kapucuoglu, Nilay Dorsa, Selma Oruç, Aslı Şener gibi önemli isimlerin oturduğu, Top Model Of Türkiye 2024 Yarışmasında podyumdaki güzellerin şıklığı da Selmaoruçatelier’e emanet edildi.

Gecenin sunuculuğunu Şenol İpek ve Esin Yum üstlenirken podyum güzellerine 18 ayrı tasarım hazırlayan Selma Oruç ve kızı Aslı Şener, podyumdaki güzeller kadar takdir topladı.

Gecenin sonunda Selmaoruçatelier markasıyla ünlü sanatçı Safiye Soyman elinden plaket alan Selma Oruç ve kızı Aslı Şener, “Bu işte anne kız olarak yol almamız başarımızın en büyük sebebidir, yoğun bir tempo içinde yol alıyor, çoğu geceler evimize gidemiyoruz. Bizim tercihimiz de bu yolda oldu. Anne, kız dayanışmasıyla kimseye muhtaç olmadan yol yürümek en iyisi olmak hedefimiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz