GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi’ye “Meslek Hizmet Ödülü”

0

Zeugma Rotary Kulübü’nün Oscar’ı olarak anılan Meslek Hizmet Ödülü, bu yıl Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi’ye verildi.

Gaziantep Model Fabrika’yı ziyaret eden Zeugma Rotary Kulübü Başkanı Gürman Ceydeli ve yönetim kurulu üyeleri, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ile bir araya geldi.

Zeugma Rotary Kulübü Başkanı Gürman Ceydeli, pandemi sürecinde Gaziantep sanayisi için çabaları ile bunun bir yansıması olarak Gaziantep’in rekor ihracat gerçekleştirmesi ve Model Fabrika başta olmak üzere şehrimize kazandırdıkları projelerden dolayı bu yıl Meslek Hizmet Ödülü’ne GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi’nin layık görüldüğünü söyledi.

Gürman Ceydeli, “Sayın Başkan Adnan Ünverdi’yi özverisi, mücadelesi ve sadece ekonomi değil eğitim ve sosyal konulardaki duyarlılıklarından dolayı kutluyor, teşekkür ediyoruz “ dedi.

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi de, Gürman Ceydeli ve Zeugma Rotary Kulübü’ne teşekkür ederek, “Böylesi bir ödüle mazhar olmaktan mutluluk duydum. Gazi şehrin evlatları olarak bizim tek gayemiz; milletimize hizmet etmek ve ülkemizin dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer almasını sağlayabilmektir. Burada sanayicilerimizin, ihracatçılarımızın ve çalışanlarımızın çok büyük emeği var. Biz de Gaziantep Sanayi Odası olarak bu süreçte sanayicilerimizin önünü açacak, sorunlarına çözüm olacak, geleceğe taşıyacak çalışmalar yürütüyor, projeler geliştiriyoruz. Bu ödülü de müsaadenizle sanayicilerimiz, ihracatçılarımız, çalışanlarımız ile Gaziantep Sanayi Odası ve iştiraklerimizde görev yapan arkadaşlarım adına alıyorum. Şehrimiz için önemli çalışmalarda bulunan Zeugma Rotary Kulübü’ne yürütmüş olduğu projelerde kolaylık ve başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here