Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) Özel Liseleri öğrencileri, Avrupa Gençlik Parlamentosu (EYP) Türkiye 24. Ulusal Seçim Konferansı’na katılacak.
Avrupa Gençlik Parlamentosu (EYP) Türkiye 24. Ulusal Seçim Konferansı ön elemelerine katılan Gaziantep Kolej Vakfı Cemil Alevli Koleji öğrencileri, elemeleri başarıyla geçerek konferansa delege olarak katılmaya hak kazandı.
Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan GKV Özel Liseleri Müdürü Mehtap Özdemir, “Avrupa Gençlik Kulübü üyesi öğrencilerimizden Ece Özbirecikli, Yosun Akdağ, Doğa Güner, Burcu Asiltürk ve Janisha Premanand Avrupa Gençlik Parlamentosu Türkiye 24. Ulusal Seçim Konferansı’na katılmak üzere büyük bir motivasyonla çalışarak bireysel ve grup makalelerini tamamlamış, ön elemeleri büyük bir başarı göstererek geçmişlerdir. Avrupa Gençlik Parlamentosu Türkiye 24. Ulusal Seçim Konferansı 13-16 Aralık 2019 tarihleri arasında TED Kayseri Koleji’nde düzenlenecek. Konferansa delege olarak katılacak öğrenciler jüri değerlendirmesine tabi tutulacaklar. Bu değerlendirmede, öğrencilerin konferansın ana dili olan İngilizceyi kullanma becerileri, komite konusu üzerine yapmış oldukları araştırma ve akademik yeterlilik, liderlik vasıfları, diğer katılımcılarla iletişim düzeyleri ana kriterler olarak dikkate alınacak. Seçim konferansına katılma hakkı kazanan öğrencilerimize başarılar dilerim” dedi.
Konferansa katılacak olan Cemil Alevli Koleji öğrencilerinin son hazırlıklarını tamamlamak için çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here