Gaziantep’te okullar tatil mi?

0
109

Türkiye’nin birçok bölgesinde etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle Gaziantep okullar tatil mi? Sorusu merak ediliyor ve internet üzerinde Gaziantep okullar tatil edildi mi son dakika araması ile birlikte araştırılıyor. Peki, Gaziantep okullar tatil mi? Gaziantep okullar tatil edildi mi son dakika! 6 Şubat Pazartesi Gaziantep okullar tatil mi?

Yarıyıl tatilinin biteceği Pazartesi günü Gaziantep okullar tatil mi? sorusu, Gaziantep’te etkisini gösteren kar yağışı ile birlikte vatandaşlar tarafından merak konusu haline geldi ve arama motorları üzerinde araştırılmaya başlandı. Doğuda çok sayıda yerleşim yerine ulaşım sağlanamazken Gaziantep okullar tatil mi? Sorusu da en çok merak edilenler arasındaki yerini aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü 6’ncı Bölge Müdürlüğü Gaziantep için kuvvetli kar yağışı uyarısı yaptı. Peki, Gaziantep okullar tatil mi? Gaziantep okullar tatil edildi mi son dakika! 6 Şubat Pazartesi Gaziantep okullar tatil mi?
GAZİANTEP OKULLAR TATİL Mİ?
Meteoroloji Gaziantep için gece saatlerinden itibaren yaptığı yoğun kar yağışı için uyarılarda bulundu. Fakat Gaziantep Valiliği’nden henüz okulların tatil edilip, edilmediğine dair bir açıklama gerçekleştirilmedi. Bu nedenle olağan şekilde seyreden durum ile birlikte okullar 6 Şubat Pazartesi günü eğitime kaldığı yerden devam edecek. Konu hakkında yaşanan sıcak gelişmeler ile birlikte haberimiz güncellenecektir. Süreci gaziantepsoz.com üzerinden takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz