Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP)’ın girişimcilerle ünlü markaları bir araya getiren alışveriş şenliği Gaziantep’te ikinci kez gerçekleşti.

Gaziantep Valisi Davut Gül, eşi Gülden Gül ile Bașarılı İș Kadınları Platformu (BİKAP) tarafından Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un iștirakleri ile gerçekleștirilen Alıșveriș Şenliği’ne katıldı.
Tarihi Hışvahan Otel’deki yılbaşı alışveriş şenliğinin açılışını Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy ile Gaziantep Valisi Davut Gül yaptı.

Mine Özmen’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen BİKAP Yılbaşı Alışveriş Şenliği, birçok markayı ve tasarımlarını Gazianteplilerle buluşturdu.İkinci kez yeniden Gaziantep’te yoğun ilgiyle karşılaşan BiKAP, katılımcılarına Hışvahan’ın tarihi ve otantik dokusu eşliğinde ve keyifli müzik dinletisiyle harika bir alışveriş keyfi sundu. BİKAP Kurucusu Bilge Kuru, çoğunluğun kadın girişimcilerin oluşturduğu markalara destek olmaktan ve onların markalarını farklı illerde tanıtmalarına katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Kuru, Gaziantep halkının misafirperverliğine ve ilgisine teşekkürlerini iletirken 3. kez yeniden bir araya geleceklerinin müjdesini verdi.

Aslı Şen, Aslı Şen, Öznur Yakın, Melda Aksu, Ayşe Burcu Kaya, Suna Dumankaya, Şems Arslan gibi ünlü isimlerin markalarıyla katıldığı etkinlikte Aslı Hünel, Büşra Altıkardeş, Ebru Beyzadeoğlu, İncifer İbiş ve Jülide Konukoğlu gibi ünlü isimler de vardı.

Etkinliğe katılanlar arasında yer alan başarılı iş kadınlarından Zehra Mart, bu tür etkinliklerin Gaziantep’in sosyo-ekonomik gelişimine büyük katkı sağladığına dikkat çekti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here