Gazianteplilerin ilk tercihi Şehitkamil

0
81

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “İstikrarlı ve titiz çalışmalarımızın sonucunda Şehitkamil, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en yaşanabilir ilçesi seçildi. Vatandaşlarımızın yaşamak için ilk sırada tercih ettiği ilçe olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılanan Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, toplumun farklı kesimlerine yönelik ziyaretlerini aralıksız devam ettiriyor.
Başkan Rıdvan Fadıloğlu, sabah saatlerinde Gaziantep Fiziksel Engelliler Vakfı’nı ziyaret etti. Mardinliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı ziyareti sonrası Başkan Rıdvan Fadıloğlu, aile ziyaretleri gerçekleştirdi. Bir Başka Tiyatro Kültür ve Sanat Merkezi üyeleriyle bir araya gelen Fadıloğlu, günü aile ziyaretleri gerçekleştirerek noktaladı.
Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na; AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Ali Şahin, Derya Bakbak, önceki dönem AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ile AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe eşlik etti.
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ’NİN EN YAŞANABİLİR İLÇESİ ŞEHİTKAMİL
Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en yaşanabilir ilçesinin Şehitkamil olduğunu anımsatan Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, şu ifadeleri kaydetti:
“Şehitkamil için daha güçlü, daha dirençli, daha huzurlu bir kent vizyonuyla yola çıktık. Bu doğrultuda kaynaklarımızı verimli, etkili ve ekonomik bir şekilde kullanarak vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmeye yönelik önemli adımlar attık. Ekonomik, tarihî ve kültürel zenginliklerimizi en iyi şekilde değerlendirerek, ilçemizin ve halkımızın ortak geleceğini şekillendirme konusunda azami gayret gösterdik. Hizmetlerimizi planlarken her bireyin yaşam kalitesini ve mutluluğunu ön planda tutuyoruz. Şehitkamil’in kapsamlı gelişimini ve dengeli büyümesini sağlamak için çağdaş şehircilik ve planlama ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalarak çalışıyoruz. Çağın ötesine geçen bir belediyecilik anlayışıyla, sosyal dokuya ve bölgesel özelliklere uygun, kent kültürünü önemseyen bir yaklaşımla hizmetlerimizi genişletiyoruz. Milletimizin kaynaklarını en etkin biçimde kullanma konusunda gösterdiğimiz titizlikle ekonomik ve sürdürülebilir projelerimizi peş peşe hayata geçirmekteyiz. Gaziantep’in hızla gelişen gözde ilçesi Şehitkamil’de hizmet kalitemizi artırmak, çağın ihtiyaçlarına cevap verecek tesisler inşa etmek ve sürdürülebilir projeleri gerçekleştirmek için ekip arkadaşlarımızla birlikte milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz. İstikrarlı ve titiz çalışmalarımızın sonucunda Şehitkamil, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en yaşanabilir ilçesi seçildi. Vatandaşlarımızın yaşamak için ilk sırada tercih ettiği ilçe olmanın gururunu yaşıyoruz. Şehitkamil’de sunduğumuz hizmetlerin kalitesini artırmak adına nitelikli ve işlevsel projelerin hayata geçirilmesi için ekip arkadaşlarımızla birlikte milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz