Süper Lig ekiplerinden Gaziantep FK, teknik direktör Marius Sumudica’nın sözleşmesinin 2021 yılına kadar uzatıldığını açıkladı.

Kırmızı-Siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, “Başarılı teknik direktörümüz Marius Sumudica, sezon sonu bitecek olan sözleşmesini Başkan Yardımcımız Sayın Mahsun Altunkaya ve Genel Sekreterimiz Sayın Müslüm Özmen’in de katıldığı imza töreniyle 2021 yılına kadar uzatacak resmi sözleşmeye imza attı” denildi.
SUMUDICA; “BURADA OLMAKTAN DOLAYI MUTLUYUM”
Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica, Gaziantep’te olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederken, “Kariyerime Gaziantep’te devam etmekten dolayı çok mutluyum. Burada geride bıraktığımız sürede yeni bir takım olmamıza rağmen başarılı sonuçlar aldığımızı düşünüyorum. Yönetimimizinde bu doğrultuda bana güvenmesi ve sözleşmemi bir yıl daha uzatmaları uzun vadeli başarılar için beni heyecanlandırıyor. Taraftarımıza bir kez daha söz veriyorum ki bu takım asla düşmeyecek ve başarılı olmaya devam edecek” diye konuştu.
ALTUNKAYA; “HOCAMIZDAN MEMNUNUZ”
Gaziantep Futbol Kulübümüz Başkan Yardımcısı Mahsun Altunkaya, teknik direktörümüz Sumudica’ya olan güvenlerini bir kez daha dile getirerek; “Gaziantep şehrinin başarısı için hepimiz elimizi taşın altına koyduk. Bu takımın başarılı olması için her fedakarlığı yapmaya devam edeceğiz. Ve bu doğrultuda başarılı olacağına en ufak şüphemiz olmayan hocamız Sumudica ile 2021 yılına kadar sözleşmemizi uzattık. Bundan dolayı mutluluk duyuyorum ve hocamızın takımımızı başarıya ulaştıracağına inanıyoruz. Kendisine de bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
ÖZMEN; “TAKIMIMIZ, TÜRK FUTBOLUNDA ÖNEMLİ BİR YER TUTMAYA DEVAM EDECEK”
Genel Sekreter Müslüm Özmen ise imza töreninde yaptığı açıklamada; “Sumudica kısa süre içerisinde hem bizlerin hem de taraftarlarımızın büyük sevdiği bir isim haline geldi. Kendisiyle sözleşme uzatırken en ufak bir şüphemiz olmadı ve karşılıklı olarak sözleşme uzatma konusunda fikir birliğine vardık. Futbolda en önemli başarı unsurlarından birinin istikrar olduğuna inanıyoruz. Bu dönemde Gaziantep Futbol Kulübümüz, adına yakışır sonuçlar almaya devam edecek ve Türk Futbolu’nda önemli bir yer tutmaya da devam edecektir. Sumudica’ya, tüm ekibine ve futbolcu arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here