“Gaziantep bu sefer HÜDA PAR diyecek”

0
87

HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve ilçe belediye başkan adayları, yerel seçim çalışmaları kapsamında seçim çalışmalarını hızla sürdürüyorlar.
HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Mustafa Karakurt, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Orhan Harat, yerel seçim öncesi saha çalışmaları ve ev ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyorlar.
31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı tüm teşkilatları, kadroları ve adaylarıyla ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından organize edilen programlar kapsamında Gaziantep’in kent merkezinde ve 9 ilçesinde Gaziantep İl Başkanlığı, ilçe başkanlıkları, kadın kolları, gençlik kolları ve teşkilat yöneticileri vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Mustafa Karakurt, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Orhan Harat, Oğuzeli Belediye Başkan Adayı Adil Kök, Yavuzeli Belediye Başkan Adayı Kenan Yüksek, Nizip Belediye Başkan Adayı Bayram Çakar, Karkamış Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Kılıçparlar, Nurdağı Belediye Başkan Adayı Sait Cihangir, Araban Belediye Başkan Adayı Ahmet Görgel ve İslahiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek, yerel seçim çalışmalarına başladıkları günden beri sürekli sahada birebir temasla halkla iç içe olmaya devam ediyor.
Sabahın erken saatlerinde seçim çalışmalarına başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar sahadan ayrılmayan HÜDA PAR’ın belediye başkan adayları, hem kent merkezinde hem de merkez ve taşra ilçelerde Gaziantep halkının tamamına dokunabilmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.
Şehrin farklı bölgelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek esnafın ve vatandaşın sorun ve taleplerini dinleyen HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve ilçe belediye başkan adayları, sahadan bir an olsun ayrılmıyor. Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdikleri ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlarla birebir görüşen HÜDA PAR Belediye Başkan Adayları, kendi projelerinin yer aldığı broşürleri ve yerel seçim broşürlerini vatandaşlara dağıtıyor.
Çeşitli meslek kollarında hizmet veren esnafı ziyaret eden adaylar, mahalle buluşmalarında ve ev ziyaretlerinde vatandaşlara projelerini ve hedeflerini açıklıyorlar. Vatandaşlarla samimi sohbetler yapan adaylar, işveren ve işçilerle görüş alışverişinde bulunuyor.
Ziyaret ettikleri her yerde çocuklarla ve yaşlılarla özel olarak ilgilenen ve muhabbet eden belediye başkan adayları, HÜDA PARın projelerinin halkta çok güzel karşılık bulduğunu gördüklerini söylüyorlar. Ziyaretlerde ve ev buluşmalarında esnafa ve vatandaşlara vaatlerini iletiyor.
Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşın ve esnafın istek, talep, sorun ve sıkıntılarını yakından takip ettiklerini ifade eden belediye başkan adayları, HÜDA PAR için halktan güçlü bir destek istiyorlar.
HÜDA PAR’ın belediye başkan adaylarına ilginin her geçen gün arttığını dile getiren HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, “Esnaf, mahalle, köy ve ev ziyaretlerindeGaziantep halkı adaylarımıza yoğun bir ilgi gösteriyor. İnşallah Gaziantep halkı, ‘bu sefer HÜDA PAR’ diyecek” dedi.
“Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet” şiarıyla çıktığımız bu yolda esnafımızın ve halkımızın her zaman yanındayız” diyen HÜDA PAR Şahinbey Belediye Başkan Adayı Orhan Harat, “Şahinbey halkından çok güzel teveccüh görmek hizmet şevkimizi arttırıyor. İnşallah halkımızın bu teveccühüne layık olacağız.” ifadelerini kullandı.
Seçim çalışmalarını büyük bir heyecanla sürdüren HÜDA PAR Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Mustafa Karakurt ise, “Hür Kadrolarımızla toplumun dünya ve ahiret saadeti için çalışıyoruz. Güzel ilçemizin sorun ve eksiklerini, vatandaşlarımızın da sıkıntıları ile taleplerini görüyoruz. Halkımızın da desteği ile tüm sorunların üstesinden geleceğiz. İnşallah halkımıza en güzel şekilde hizmet edeceğiz.” diye konuştu.
Gaziantep halkının HÜDA PAR’a yoğun bir ilgi gösterdiğini belirten HÜDA PAR Nizip Belediye Başkan Adayı Bayram Çakar da halkın yoğun ilgisine layık olacaklarını ifade etti.
HÜDA PAR Nurdağı Belediye Başkan Adayı Sait Cihangir ise mahalle ve köylerine ziyaretlerinde halktan yoğun ilgi gösterdiklerini belirtti.
HÜDA PAR Araban Belediye Başkan Adayı Ahmet Görgel, “Araban için sahadayız. Araban’ı ve halkını HÜDA PAR belediyeciliği ile tanıştıracağız.” şeklinde konuştu.
HÜDA PAR belediyeciliğini Oğuzeli halkı ile tanıştıracaklarını belirten HÜDA PAR Oğuzeli Belediye Başkan Adayı Adil Kök, “Oğuzeli’mizin kalkınması, değerli halkımızın hak ettiği eşit hizmeti alması ve ‘Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet’ ile tanışması için Oğuzeli bu sefer HÜDA PAR diyecek” dedi.
HÜDA PAR İslahiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek, “İslahiye’nin bütün mahallelerindeki sorunların yakından biliyoruz. İnşallah göreve geldiğimizde depremin yaralarını en kısa sürede sarmak için İslahiye halkı ile birlikte çalışarak sorunları kalıcı olarak çözeceğiz” diye konuştu.
HÜDA PAR Yavuzeli Belediye Başkan Adayı Kenan Yüksek ise “Derdimiz Yavuzeli’mizi hak ettiği değerlere ve hizmete kavuşturmaktır. Yavuzeli’mizi hak ettiği değere ve hizmete kavuşturacağız.” dedi.
HÜDA PAR Karkamış Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Kılıçparlar da Karkamış’ı günün her saatinde, yılın her mevsiminde yaşayan bir ilçe haline getireceklerini kaydetti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz