Fadıloğlu’na mahalle sakinlerinden yoğun ilgi

0
67

AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, Gençlik Buluşmaları kapsamında gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinde mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılanıyor.
Mahalle ziyaretlerini aralıksız bir şekilde sürdüren AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, “Gençlik Buluşmaları” kapsamında; AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özgüler ve AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe ile birlikte ev ziyaretleri gerçekleştirdi.
29 Ekim Mahallesi’nde ikamet eden Cumali Kurtoğlu ve Yeni Mahallesi’nde ikamet eden Hanifi Ekinci’nin evini ziyaret eden Fadıloğlu, gençlerle ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Ziyaret edilen adreslerde, talep ve sorunlar konuşuldu, çözüm üzerine istişareler yapıldı. Kendilerine yöneltilen her soruyu yanıtlayan Fadıloğlu, taleplerin karşılık bulması ve sorunların çözümü adına ellerinden gelen gayreti ortaya koyacaklarını dile getirdi. Fadıloğlu, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için destek talebinde bulundu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz