Fadıloğlu’nun ziyaretleri, miting havasında gerçekleşiyor

0
87

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, ziyaretlerini aralıksız devam ettiriyor. Halkın yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılaşan Başkan Fadıloğlu’nun mahalle ziyaretleri, adeta miting havasında gerçekleşiyor.
Halka yapılan hizmetleri ve yapılacak hizmetleri anlatmak, varsa sorun, talep, görüşlerini almak adına sık sık ziyaretler yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde çok büyük kalabalıklarla karşılanıyor. Yüzlerce kişinin oluşturduğu kalabalığa hitap eden Başkan Fadıloğlu, gösterilen ilgi ve sevginin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade etti.
Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, Şirinevler Mahallesi sakinleriyle miting havasındaki buluşma sonrası Gönül Sohbetleri programı kapsamında Kuzeyşehir Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Fadıloğlu; Ramazan Özsoy, Hüseyin Irmak ve Mehmet Ali Aksoy’u da evlerinde ziyaret etti.
HALKIMIZ BÜYÜK İLGİ VE SEVGİ GÖSTERİYOR
Her adreste gösterilen ilgi ve sevgiden duyduğu mutluluğu ifade eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, şunları söyledi:
“Her fırsatta gerçekleştirdiğimiz esnaf ve aile ziyaretleriyle halkımızın yanındayız. Vatandaşlarımız, bize çok büyük bir ilgi ve sevgi gösteriyor. Bu durum bizi ziyadesiyle memnun ve mutlu ediyor. Allah, kendilerinden razı olsun. Gayemiz, Şehitkamil’imizi, Gaziantep’imizi, Türkiye’nin yaşanabilir şehirleri arasında en üst sıralara taşımak. Şehitkamil’imize, çağın gerektirdiği yatırımlarımızı sırasıyla kazandırıyoruz. Bunu da halkımızla birlikte yapıyoruz. Bizler bu yola çıkarken vatandaşımıza güvendik ve bağımızı hiçbir zaman kopartmama sözü verdik. Çok şükür bu sözümüzü de tutuyoruz ve her geçen gün hemşehrilerimizle çok daha güçlü bir gönül bağları kuruyoruz. Günün büyük bölümünü, vatandaşımızın sorunlarını dinlemek ve sorunların çözümü için ayırıyoruz. Vatandaşımızla en hızlı çözüm yollarını yine beraber istişare ederek arıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Bizim en büyük gücümüz; birliğimiz, beraberliğimiz ve aldığımız hayır dualarıdır. Milletimizden aldığımız güçle en iyi şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Tek derdimiz; millet ve milletimize hizmet etmek. Rabbim, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz