Depremde vefat eden Oğulcan anısına kamp

0
172

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Spor Bilimleri Fakültesi ile Şahinbey Belediyesi işbirliğinde düzenlenen, 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden GAÜN mezunu merhum Oğulcan Dinç hatırasına yapılan kamp sona erdi.

GAÜN Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Özdal konuyla ilgili şunları söyledi: “Şahinbey Belediyesinin desteğiyle düzenlediğimiz kampımızda, Adil Sani Konukoğlu Spor Lisesi öğrencileri ile bir arada deneyimlerini paylaşan öğrencilerimiz kıymetli anılar biriktirdi. Oğulcan’ın ailesini de ağırladık ve sohbet etme imkânı bulduk. Oğulcan örnek bir evlat, örnek bir kardeş, örnek bir sporcu, örnek bir öğrenci idi. Her öğrencimiz ve mezunumuzun yanımızdaki değeri gibi Oğulcan ve ailesi her daim sevgiyle hatırlanacak ve özlemle anılacak.”
Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özdal ve Oğulcan Dinç’in ablası Gizem Dinç, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na, Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Burak Çilesiz ve tüm Şahinbey Belediyesine katkı ve destekleri için teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz