Cübbeli Ahmet Hoca’yı ilk kez böyle göreceksiniz… Çok sinirlendi!

0
98

Kamuoyunda genel olarak esprili tavırlarıyla görülen Cübbeli Ahmet Hoca’nın Diyanet İşleri Eski Başkanı Mehmet Görmez başta olmak üzere birçok kişiyi eleştirdiği dönemlerde yalnız bırakıldığını dile getirdi…
Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, son dönemde yaptığı açıklamalarla gündem olmaya devam ediyor. Son olarak ekonomideki kötü gidişata ve imam hatiplere yönelik “ateizm” eleştirileri sonrasında eleştiri oklarının kendisine çevrildiği dönemde kimsenin Müslümanlığa ve İslamiyet’e sahip çıkmadığını savunan Cübbeli son konuşmasında çok sinirlendi.
Genel olarak esprili tavırlarıyla görülen Cübbeli Ahmet’in Diyanet İşleri Eski Başkanı Mehmet Görmez başta olmak üzere birçok kişiyi eleştirdiği dönemlerde yalnız bırakıldığını dile getirdi.
Bugünlerde de aynı durumun yaşandığını belirten Cübbeli, biri FETÖ kumpası olmak üzere üç kez hapse girdiğini hatırlatarak “Bu din sadece bana mı kaldı neden kimse sahip çıkmıyor” diye çıkıştı.
Cübbeli Ahmet konuşmasının sonunda da “Böyle bir Müslüman cemaat kızını da kaptırır oğlunu da deist ateist yaptırır” dedi.
Adnan Oktar tarikatını eleştirdiği dönemde de tarikat liderlerinin Oktar grubuyla görüştüklerini açıklayan Cübbeli Ahmet sert ifadeler kullandı.

CÜPPELİ AHMET HOCA’NIN O KONUŞMASI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz