Çetin’e Nizip ve Oğuzeli’nde coşkulu karşılama

0
148

AK Parti Gaziantep İl Başkan Murat Çetin ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı ile beraber AK Parti Nizip İlçe Başkanlığı’na atanan Av. Muharrem Cankesen ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Nizip ilçe Teşkilatı tarafından AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin’e şölen havasında bir karşılama töreni yapıldı.
NİZİP’TE SEVGİ GÖSTERİSİYLE KARŞILANDI
Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı ile birlikte Nizip İlçe Başkanı Av. Muharrem Cankesen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İl Başkanı Çetin, 31 Mart Yerel seçim çalışmalarının startını vermiş olduklarını söyledi.
AK Parti Nizip ilçe Başkanlığı’n da İlçe Yönetimine konuşan Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, Türkiye Yüzyılı hedefleri, 2002 ruhu ve heyecanı ile yol alacaklarını ifade ederek, yerel seçim çalışmalarıyla ilgili ise; “Tam 22 yıldır Ak Parti’de Reisimizin, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında nasıl durduysak, 22 yıl önceki ruh ve ilk heyecanımızla yine buradayız” dedi.
Başkan Çetin, sözlerini şöyle sürdürdü; “Ben makam ve mevkilerin Allah’tan geldiğine inanan biriyim. Başkanlarla İlgili Çalışmayı Genel merkezimiz yapıyor. İyi mi yoksa daha iyisi var mı diye bakılıyor. Bu konuda da Gaziantep’te ki Belediye Başkanlarımız Allah’a bin şükür örnek teşkil ediyor.”
“2024 yılı Mart ayında yapılacak Yerel Seçim sürecinde sıkılmadık bir el ve çalmadığımız bir kapı kalmayacak” diye konuşan Başkan Çetin; Seçim sürecinde Kadın kollarının önemine vurgu yaparak, “Sizlerin hakkı asla ödenmez. Allah hepinizden razı olsun” dedi.
Son depremzede evine geçene kadar uyku bize haram.
Deprem sonrası Nizip’te yapılan çalışmalarla ilgili Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’dan bilgi alan Başkan Çetin; “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Depremin yaralarını sarmak için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Konteynırda kalan son bir depremzede evine, sıcak yuvasına kavuşana kadar bizlere uyku haram olsun” diye konuştu.
Başkan Sarı; Nizip gelişmeye devam ediyor.
Nizip Belediye Başkanı Mehmet SARI, Nizip ilçesinde devam eden çalışmalarını ise şöyle anlattı; “Yavuz Sultan Selim Köprülü Kavşağı ,Adliye Sarayı ve Otogar arası köprülü kavşağı, Bisiklet yolu çalışması, ulaşım alt yapısı, cami ve sosyal tesisi yapım onarımı,400 yataklı Nizip devlet hastanesi, yeni stadyum, Fıstık kent ve TOKİ projelerimiz ise devam ediyor dedi, biten projelerle ilgili ise Millet bahçesi, Demir yolları taş köprü, sanayi enerji yatırımı, köprüler, ikinci yüzme havuzu, raybüs ve taziye evleri de biten projelerimiz arasındadır.”
OĞUZELİ İLÇE TEŞKİLATI ZİYARETİ
Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretlerine Nizip sonrası Oğuzeli İlçe Teşkilatı ile devam etti.
AK Parti Oğuzeli ilçesi haftalık Olağan toplantısına katılan Başkan Çetin, Oğuzeli ile ilgili istişarelerde bulundu.
AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin; Oğuzeli ziyaretinde Türkiye Yüzyılına dikkat çekerek, “Hep Yeni hep ileri diyoruz artık. Sayın Cumhurbaşkanı’mızın da bahsettiği gibi bizim de toplantılarımızda yer verdiğimiz üzere yenilenmekten ama yenilenirken de bu partiye emek vermiş hiçbir arkadaşımızı kardeşimizi arkada bırakmadan, onların bilgisinden, tecrübesinden, yaşından, geçmiş dönem siyasi yaşantılarının bir sonraki nesile de devredecek kadar da erdeme sahibiz” diye konuştu.
Millet ittifakı masası dağıldı
Başkan Çetin, Millet ittifakı paydaşlarının yer aldığı Altılı masa’ya dikkat çekerek şunları söyledi; “Millet ittifakı paydaşları Masanın altında kaldılar, Birbirlerine düştüler. Peki bunlar neyin eseri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, dimdik durmasının ve milletimizin hizmet edene sahip çıkmasının eseridir.”
AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, konuşmasının devamında şunları ifade etti; “Biraz ekonomik sıkıntılar olabilir ama bu dünya genelinde olan bir sıkıntıdır. Onunla ilgili çalışmalarda devam ediyor. Dünya genelinde ekonomik sıkıntılar sürerken bunun üzerine bizde bir de deprem gerçeği var. Milyarlarca dolar maliyeti olan ve binlerce insanımızın hayatını kaybettiği bu depremde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın deprem bölgeleri için her türlü çalışmayı yaptıklarını ve özellikle bu bölgelerin arkasında dimdik ayakta duruyor.”
Oğuzeli İlçe başkanı Hilmi Özbudak ve yönetimi ile Oğuzeli esnafını da ziyaret eden İl Başkanı Çetin, esnafın ve Oğuzeli halkının dilek ve önerilerini dinledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz