Büyükşehir Başkan Adayı Erat: Halkımızın tek umudu HÜDA PAR

0
176

Seçim çalışmalarını sürdüren HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, halkın yoğun teveccühü ile karşılaşıyor. Gösterilen ilginin memnuniyet verici olduğunu söyleyen Erat, “Halkımızın tek umudu HÜDA PAR olmuştur” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf, oda, STK, vakıf ve kurum ziyaretlerini aralıksız sürdüren ve halk ile bir araya gelen Erat, ziyaretlerde ve halk buluşmalarında halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.
Gaziantep’in farklı bölgelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmenin yanı sıra oda, STK, hemşeri dernekleri, muhtar adayları ve kırsal mahallelere yönelik ziyaretlerine ara vermeden devam eden Erat, ziyaretlerde HÜDA PAR’ın mega projelerini anlatıyor.
Seçim çalışmalarında hemen hemen çalmadık kapı, dokunulmadık gönül ve sıkılmadık el bırakmayan Erat, kent genelinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Gazianteplilerin yoğun teveccühü ile karşılaşıyor.
Gaziantep’te hemen hemen adım atmadık yer bırakmayan Erat, esnaf ziyaretleri kapsamında kentin farklı noktalarındaki sektör temsilcilerini ziyaret ederek sıkıntılarını, sorunlarını ve taleplerini dinliyor.
Seçim çalışmalarının önemli bölümünü esnaf, ev ve mahalle buluşmalarına ayıran Erat, ziyaretlerde esnafa ve vatandaşlara HÜDA PAR’ın misyonunu ve vizyonunu anlatarak, esnaf ve vatandaşlarla uzun uzun sohbet ediyor. Esnaf ve vatandaşın sıcak ve yoğun ilgisiyle karşılaşan Erat, esnaf ve vatandaşın sorun ve sıkıntılarının yanı sıra taleplerini ve önerilerini de dinliyor.
Seçim çalışmaları kapsamında adeta Gaziantep’i karış karış gezerek yoğun çalışma temposuyla her kesimin beğenisini alan ve herkesin gönlüne giren Erat, ziyarette esnaf ve vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor.

Vatandaşların sorularını yanıtlayan ve çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veren Erat, seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Ziyaretlerde esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyen Erat, 31 Mart seçimleri için vatandaşlardan destek istiyor.
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, ilçe başkanları ve partililerle birlikte içeriği dolu dolu programlar ve ziyaretler yapan Erat, kentin etkin oda, STK ve kurumlarını da ziyaret ediyor.
Ziyaretleri ve seçim çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Erat, HÜDA PAR’ın halkın gönlünde yeşermiş ve tek umudu haline geldiğini söyledi.
Teşkilat mensuplarının samimiyeti, gayret ve fedakârlıklarıyla kısa sürede HÜDA PAR’ın büyüdüğünü ifade eden Erat, “Şüphesiz bu kısa sürede elde edilen başarıda en büyük pay, Genel Başkanımız Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu’nun halkın gönlünde yer eden ve bir umut olarak görülen siyasi başarısı ile teşkilat fedakârlıklarıdır. Bu çalışmalar partimizi her gün daha büyütmekle kalmıyor, sorunların tek çözüm adresi ve halkın tek umudu olma konumuna yükseltiyor.” dedi.
“Halkımızı HÜDA PAR belediyeciliği ile tanıştıracağız”
Halkın yaşadığı ekonomik ve sosyal erozyona uğrayan birçok değerlerinin yeniden ihya edilmesi ve refah içinde yaşaması için HÜDA PAR’ı tek umut olarak gördüğüne dikkat çeken Erat, “İnşallah bizler halkımızın bu ilgi ve teveccühünü boşa çıkarmayacağız. Halkımızın bu ilgisine layık olacağız. Halkımızı HÜDA PAR belediyeciliği ile tanıştıracağız.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz