Başkan Tahmazoğlu’ndan sürpriz Ramazan ziyaretleri

0
424

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Ramazan ayında aileleri ziyarete devam ediyor. Tahmazoğlu, ziyaretler sonrasında çocuklara oyuncak dağıtarak, mahalle sakinleriyle sohbet etti ve sorunlarını dinledi.

Ramazan Ayı’nda da çeşitli mahallerde ikamet eden aileleri ve kahvehaneleri ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Ramazan Ayı’nın ilk günlerinde Kozluca, Kepenek, Barak, Narlıtepe, Fırat, Turan Emeksiz, Etiler, Kıbrıs, Düztepe, Nuripazarbaşı, Hoşgör, 60. Yıl, Akkent mahallelerinde ikamet eden aileleri ve kahvehaneleri ekibiyle birlikte ziyaret etti.
RAMAZAN AYI YARDIMLAŞMA AYIDIR
Ramazan ayının bereket ve paylaşım ayı olduğunu kaydeden Başkan Tahmazoğlu, “Mübarek Ramazan Ayı içerisinde girdik ve Ramazan Ayı’nın ilk gününde aile ziyaretlerimizi yaptık. Ben tüm hemşerilerimin ve İslam âleminin Ramazan Ayı’nı kutluyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ramazan Ayı rahmet, yardımlaşma, kardeşlik ve Kur’an ayıdır. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan Ayı’nı güzel bir şekilde değerlendirmek istiyoruz. Bu vesile ile her gün aile ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra her gün 10 bin ailemize iftar yemeği ikram ediyoruz. Sosyal marketimizde ihtiyaç sahibi ailelere destek oluyoruz. Onkoloji Hastanesi’nde yatan hastaların hasta yakınları için iftar ikramımız olmakta. Ramazan Ayı’nın ruhuna ve manasına uygun birlikteliğimize devam ediyoruz. Ramazan Ayı’nın tüm ailelere huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, ziyaretler sonrasında çocuklara oyuncak dağıtarak, mahalle sakinleriyle sohbet etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz