Başbuğ Gaziantep Polisgücü’ne veda etti!

0
211

Türkiye’nin uluslararası alandaki en önemli temsilcilerinden birisi olan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri Kırıkkale’ye atanan Gaziantep Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ ile bir araya geldi. Desteklerinden dolayı Başbuğ’a teşekkür eden Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan Başbuğ’a yeni Avrupa Şampiyonluk kupalarını Türkiye’ye kazandıracakları yönünde söz verdi.
Kırıkkale’ye atanan Gaziantep Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek vedalaştı. Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ’un büyük desteğini gördüklerini ifade ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.
Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ’da Gaziantep Polisgücü Spor Kulübünün uluslararası arenada Türkiye’yi başarıyla temsil eden dinamik bir yapıya sahip Türkiye’nin en saygın kulüplerinden birisi olduğunu ifade ederek önümüzdeki süreçte takımların katılacağı Avrupa Şampiyonalarında kulübe başarılar diledi. Karşılıklı görüş alışverişinin ardından günün anısına hatıra fotoğraf çektirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz