Arslantaş’tan “köklü bir değişim” çağrısı

0
109

Gaziantep Ticaret Odası (GTO)’da 1 Ekim’de yapılacak seçimler öncesi Meslek Komitelerine aday olanlar çalışmalarını sürdürüyor. 40. Grup Meslek Komitesi adayı Mehmet Arslantaş, grup üyelerini 1 Ekim’de köklü bir değişime imza atmaya davet etti.
GTO’da 1 Ekim’de yapılacak seçimlerde Turizm-Otel-Güvenlik-Danışmanlık-İş Sağlığı-Güzellik Merkezlerinin yer aldığı 40. Grup Meslek Komitesine aday olan Mehmet Arslantaş, yapılacak seçimlerde gurup üyelerini köklü bir değişime imza atmaya davet etti.
Arslantaş, yıllardır biriken sorunları birlikte aşmak, üyelerin haklı taleplerini hayata geçirmek ve üyelerin sadece seçimden seçime hatırlanma alışkınlığına son vermek için aday olduklarını ifade ederek destek istedi.
Genç bir ekiple komiteye aday olduklarını vurgulayan Arslantaş, şöyle konuştu:
”Yaşadığımız sıkıntıları, sorunları aşmak için hep birlikte mücadele edelim. Üyelerimizi dinlemeye, haklı taleplerini hayata geçirmeye ve kamu nezdinde en iyi şekilde temsil etmeye yönelik var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz. Genç bir ekiple komitemize aday olduk gurup üyelerimizi seçimden seçime hatırlama alışkanlığına son verip onlarla birlikte komitemizi yöneteceğiz ve haklarını almaları için sonuna kadar mücadele edeceğiz”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz