Annelerden 2021’e renkli veda

0
303

Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi üyeleri, yeni yıl kutlamasında bir araya geldi. 2021’i keyifli bir organizasyonla geride bırakan anneler, yeni yıldan sağlık, mutluluk ve huzur diledi.

Gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ve öğrencilere verdikleri burslarla 2021’de en çok konuşulan sivil toplum örgütlerinden biri olan Türk Anneler Derneği (TAD) Bursa Şubesi üyeleri, Zenn Garden’da düzenlenen yılbaşı partisinde buluştu. Büyük ilgi gören kutlamada üyeler, zorluklarla geçen 2021’i geride bırakmanın tatlı yorgunluğunu üzerlerinden attı.

YENİ YIL UMUTLA GELSİN

Davette geride kalan yılda dernekçe yapılan çalışmalarda etkin rol oynayan ve her türlü desteği esirgemeyen üyelere teşekkür eden TAD Bursa Şubesi Başkan Yardımcısı Sibel İstanbullu, 2022’nin herkese sağlık ve mutluluk getirmesini diledi. TAD olarak 2022’de de etkin projelere imza atmak istediklerini söyleyen İstanbullu, “Bursa’da annelerin sesi olarak bizler; önceliğimizi yine eğitim olarak belirledik. Çocuklarımızı okutmaya ve onların eğitim hayatları boyunca yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz