AK Parti’de Şahinbey İlçe Başkanlığı için en güçlü aday Erçelebi

0
177

AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı için parti kulislerinde Süleyman Erçelebi’nin adı ön plana çıkmaya başladı. Parti tabanının talebi doğrultusunda harekete geçen Erçelebi, İlçe Başkanlığı görevine talip olduğunu söyledi.
Şahinbey İlçesinde doğan ve sırasıyla AK Parti Şahinbey İlçe Teşkilatı’nda önceki dönem Mali-İdari İşler Başkanlığı, Siyasî-Hukuk İşler Başkanlığı ve İlçe Başkan Vekilliği görevlerinde bulunan teşkilatın sevilen ismi Süleyman Erçelebi, ilçe başkanlığı görevine talip ve partisinin emrinde olduğunu bildirdi.

YEREL SEÇİMLER İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ
“Gaziantep’in en büyük ilçesi olan ve birçok Büyükşehirden daha çok nüfusa sahip Şahinbey’in 192 mahallesinde teşkilatı ile birlik ve beraberlik ruhunu ilk günkü aşk ile yürütmeye, teşkilatın tüm kademeleri ile uyum içerisinde “problem olan değil sorunları çözen” ilkesiyle teşkilatını hazırlayıp, yerel seçimler için AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız’ bilinci ile hareket edeceğiz” İfadelerini kullanan Erçelebi, “Biz göreve talibiz, partimizin de emrindeyiz. Bu konuda takdir öncelikle genel merkezimiz, il başkanımız Sayın Murat Çetin ve bölge koordinatörlerindir. Bizim ve Şahinbey ilçemiz hakkında hayırlısı ne ise o olsun” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz