Zafer Partisi kurultayına Gaziantep damgası

0
548

Zafer Partisi 1. Olağanüstü Genel Kurulu’nu gerçekleştirirken, kurultaya Gaziantep il örgütü de büyük bir grup olarak katıldı. Gaziantep İl Başkanı Mehmet Pamuk kongre divanında görev alırken, Gaziantep örgütü, Ankara’da Anıtkabir’i de ziyaret etti.

Zafer Partisi 1. Olağanüstü Genel Kurulu Ankara’da ATO Congresium’da gerçekleştirilirken, Gaziantep örgütü kurultaya 2 otobüs, onlarca araç konvoyu ve yüzlerce partili ile gitti. Gaziantep İl Başkanı Mehmet Pamuk, gerçekleştirilen kurultayın divan kurulunda görev yaptı. Gaziantep İl Yönetim Kurulu’nda görev yapan Av. Uğur İbili de Merkez Disiplin Kurulu’na seçildi.

Genel Başkan Prof. Dr. Ümit Özdağ önderliğinde başarılı bir şekilde sonuçlanan kurultayı değerlendiren Gaziantep İl Başkanı Mehmet Pamuk, “İl Teşkilatımız ve gençlerimiz fark yaratmaya, bulunduğu her ortama fark katmaya devam ediyor ve devam edecekler. Çalışmalarımız hızla ve yoğun bir tempoyla sürüyor, teşkilatımız gittikçe büyüyor. Kongremiz için Gaziantep teşkilatımız uzun bir süredir hazırlık yapmaktaydı. Bu husus kongremizde gerek hazırlamış olduğumuz pankartlarla gerek sloganlarımızla gerekse de tutumlarımızla açıkça anlaşılır şekildeydi. Bundan sonra da aynı şekilde ve daha da artarak devam edecektir. Bizler, vatanımız ve milletimiz için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza söz verdik. Bu uğurda Gaziantep İl Başkanlığı olarak çok çalışacağız” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz