Yonca Evcimik sosyal medyayı salladı

58 yaşına giren ünlü şarkıcı Yonca Evcimik, sosyal medya hesabı Instagram’dan bikinili pozlarını paylaştı. Yıllara meydan okuyan şarkıcının bu fotoğraflarına yorum yağdı.

58 yaşındaki ünlü şarkıcı Yonca Evcimik’in bikinili pozu sosyal medyada çok konuşuldu. Uzun süredir Bodrum’da yaşayan ünlü şarkıcı, bikinili pozlarıyla genç kızlara taş çıkarttı.


Bodrum’da yaşayan Yonca Evcimik, güzel havayı fırsat bilip denize girdi ve mayolu fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Sosyal medyada paylaştığı karelerle adından söz ettiren Yonca Evcimik, yine dikkatleri üzerine çekti.


Yaşını hiçbir zaman göstermeyen şarkıcı Yonca Evcimik, fit görüntüsüyle adeta yıllara meydan okuyor. 90’lara damga vuran Evcimik, son paylaşımıyla sosyal medyayı adeta salladı.


Yonca Evcimik 16 Eylül 1963 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Sanat hayatına 1977 yılında çocuk tiyatrosu ile başladı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yüksek Bale Bölümü’nden mezun oldu. 1978-1990 yılları arasında müzikallerde uzman dansçı ve şarkıcı olarak çalıştı. Aynı tarihlerde birçok tiyatroda oyunculuk yaptı.


1979’da Şan Tiyatrosu’na girdi. 1984’e kadar burada birçok oyun ve müzikallerde yer aldı. Yedi Kocalı Hürmüz, Hisseli Harikalar Kumpanyası, Şen Sazın Bülbülleri, Nükhet Duru ve On Yıl Geçti, Ajda Pekkan Süperstar, Hababam Sınıfı ve Carmen rol aldığı çalışmalardır. Bu dönemde ayrıca Hababam Sınıfı Güle Güle ve Kızlar Sınıfı adlı filmlerde de oynadı. 1985-1988 yılları arasında, Devekuşu Kabare Tiyatrosu’nda Yasaklar, Aşkolsun, Geceler, Reklamlar ve Deliler adlı oyunlarda rol aldı. 1989-1990 yılları arası Gülhane Etkinlikleri’nde sunucu ve show girl olarak çalıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz